Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjem bátyjának a gyermekén...

A férjem bátyjának a gyermekének én kije vagyok? Van további kérdésem is lejjebb.

Figyelt kérdés

1.

A férjem testvérének megszületett a gyermeke. A férjem szerint én is a nagynénje vagyok, attól függetlenül, hogy vérszerinti-e vagy sem.

Mivel a bátyja a sogórom, ezért én a "testvérévé" váltam, így tehát a gyermekének lehetek a nagynénje.

Én így ismerem a dolgokat. Kérlek javítsatok ki, ha rosszul gondolok valamit!



2.

A férjem ugyanezen bátyjának van egy nagyobb fia, akinek a keresztapja az én férjem. (én még ekkor nem voltam képben). A férjem és anyósom szerint is, a férjem által én is keresztanyja lettem attól függetlenül, hogy neki van már egy másik keresztanyja (az igazi, az anyuka testvére, aki egyedülálló, bár ez mellékes most)


ha nem jól gondolom, akkor én kije vagyok a két gyereknek:


köszönöm az összes választ



2013. jan. 22. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. A férjed bátyjának a gyerekének te a nagynénje vagy, ő neked az unokahugod/öcséd.


2. Attól hogy te később a felesége lettél a nagyobb fiú keresztapjának, nem lettél a keresztanyja. Az a keresztanyjam, akit a kereszteléskor felkértek. Te annak is a nagynénje lettél.

2013. jan. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindkettő nagynénje vagy.
2013. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Mindkettő nagynénje vagy.Viszont a nagyobb gyereknek a keresztanyja.Nálunk így mondják.:)
2013. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, ez a keresztanyaság kérdés megosztott. Tudom, hogy hivatalosan nem váltam azzá, de úgymond nem is tudom, "mostoha" vagy "fogadott" keresztanyja sem lettem?
2013. jan. 22. 11:07
 5/8 anonim ***** válasza:
A férjednek keresztaput mond,szerintem aranyos ha neked is,attól,hogy hivatalosan nem vagy keresztszülője.
2013. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A férjed bátyjának a gyerekének, Te az ángya vagy.
2013. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

A 12:37-es vagyok. Tehát férjed bátyjának a gyereke a férjed a nagybátyja, és a nagybácsi felesége az ángy, vagy ángyi/ángyika.

2013. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*A férjed bátyjának a gyerekének, a férjed a nagybátyja. Előző voltam.
2013. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!