Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mondanatok velemenyt errol a...

Mondanatok velemenyt errol a babakocsirol? Es ha ez nem oke akkor megis melyik?

Figyelt kérdés
Elso baba lesz szoval.. fogalmam sincs, csak ez olyan kis szimpinek tunik, konnyunek. [link]
2013. jan. 25. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek az ilyen babakocsik.Nekem ezek tetszenek [link]

nekünk is ilyen van

2013. jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem mindkettő szuper:)Nekünk az volt a szempont,hogy könnyű legyen.Aztán az egyik ismerősünktől kaptunk egy olyat amihez van mózes kosár baby hordó(autos ülés)és sport ülés.Hát mit ne mondjak dög nehéz de nagyon örültünk neki így is:)
2013. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

aha, első, amit te mutattál, az röpke 12 kiló, plusz a gyerek!! :))))

Én ezt ajánlom: [link]

2013. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen ami bagyon fontos nekem hogy ne legyen tul nehez mert igazi nagy utazo lesz a kis lanyom. Koszi nektek nagyon , szep az elso kuldo baba kocsija viszont nem tunik tul konnyen utaztathatonak. Szoval masodik kerdezo azt mondod ez sem konnyu, az utolso kerdezoe eleg kis konnyunek tunnik. Koszonom mindenki hasznos volt, varom meg a valaszokat
2013. jan. 25. 18:05
 5/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Én szerencsés helyzetben vagyok mert nekem nem számít mekkora a kocsi súlya,nálam a kereke számít sajna rossz felén az út :S

2013. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gabszem ***** válasza:
nekem ezek nagyon nem tetszenek.
2013. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha már ennyit rászánsz ég Babakocsira, nézd meg a quinny buzz, bugaboo . Sokkal jobbak, tovább tudod használni.

A stokee 1-1,5 évesen kinövi a gyerek.

2013. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Stokke nagyon jó kocsi, nekem nem esett kézre a tolókarja ezért nem azt vettünk. A Graco Symbio ami nagyon jó meg a Bugaboo.
2013. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Most gondolkozom lehet ,hogy csak azért érzem nehéznek mert már 34 hetes vagyok és már egy üdítős üveg cipelésétől is lihegek:)De szerintem ha elmész egy üzletbe ahol babakocsik vannak ott ki tudsz próbálni minden félét.És ha tetszik valamelyik utána tudsz keresni a neten egyet olcsóbban:)
2013. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
De szeret valaki pontozni :(
2013. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!