Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amióta otthon vagytok milyen...

Amióta otthon vagytok milyen sorozatot néztetek meg vagy legalábbis ment a háttérben :-)?

Figyelt kérdés

Nem ülök a tv előtt és bambulok, de eseténként szoktam nézni néha vagy napközben megy a laptopon. Már rég nem néztem, de most kedvet kaptam, hogy egy kicsit más legyen a napom. Kicsit most beszürkültem :-/


A terhességemtől kezdve negnéztem a Szivek szállodáját, a Dadust, Gossipgirlből pár évadot meg a Férjek gyöngyét.


2013. jan. 28. 21:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Így jártam anyátokkal,Kaliforgia (utóbbit csak akkor,ha nem hűlsz ki az obszcén és erkölcstelen dolgoktól :))
2013. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szívek szállodája, Született feleségek- de ezeket általában az átvirrasztott éjszakákon néztem, amikor a fiam csecsemő volt. Egy jó darabig nem aludt éjjel, csak nézelődött. :)

De szeretem az Ügyvédeket is. Ja! És első számú kedvenc a Hazudj ha tudsz is! :)

2013. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

A dadust én már legalább ötször láttam nem nagy sorozat de minden nap megnézem én is újra.

Jóban rosszban, hős legendája, döglött akták, dr csont.

2013. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Született feleségek, Csajok, szilikon, ez lesz a paradicsom, vad angyal

meg szeretem még a bűbájos boszorkákat és a szellemekkel suttogót is, de nem tudom, mennyire lenne hatással a babára

2013. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Barátok közt,dr. Csont ,helyszinelök,bárka---de egy hónap múlva megyek vissza dolgozni,addig kièlvezem,mivel jó ideig nem lesz módom nèzni TV-t! ;-)
2013. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az összes évadot a Két pasi meg egy kicsi-ből:)
2013. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Lost
2013. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hazudj, ha tudsz, Gyilkos elmék, Dr. csont ja és hamarosan kezdődik a Wallander, megyek is nézi, mert manókám elaludt. Imádom a krimiket, ez nem változott a babóca miatt sem. Ja és ne feledkezzünk el Poirot-ról sem. De jöhetnek az új Sherlock-ok is. Szép estét nektek .)
2013. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Dr Csont,Gyilkos elmék,Barátok közt,Szerencsére holnaptól újra lesz Grace klinika,CSI Miami helyszínelők
2013. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

"Szerencsére holnaptól újra lesz Grace klinika,"


De csak ismétlés lesz ;)

2013. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!