Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akiknek a férjük...

Anyukák, akiknek a férjük külföldön dolgozik, mennyire nehéz egyedül?

Figyelt kérdés

Főként lelki szempontból érdekelne a kérdés. De persze minden tekintetben is.

Hány gyerkőc van? Milyen időközönként jár haza apuka? A gyerek(ek) hogy viselik a hiányát?

De minden ami eszetekbe jut, érdekelne.


2013. febr. 2. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem könnyű!

Nálunk két gyerek van, egy 4 éves, és egy 5 hónapos. apa már kint dolgozott akkor is, mikor az első gyerkőc született, úgyhogy nekik ez a megszokott.

Nekem az elején nagyon nehéz volt, 6 hónapos terhes voltam, amikor apa ki ment. Aztán jött a baba, és lefoglalt a gondozása. Most, hogy kettő van, nem is tudom, hogy oldanám meg anyósom segítsége nélkül. Reggel mindig átjön, amikor viszem a nagyot oviba, és akkor is ő vigyáz a kicsire, ha megyek érte. Meg tudnám oldani nélküle is, hála az égnek szívesen jön.

A férjem 5-6 hetente van itthon egy hetet, amúgy skype-n tartjuk a kapcsolatot napi szinten. Hála az internetnek, hogy akármikor akármennyit beszélhetünk vele.

A gyereknevelésből próbálom nem kirekeszteni, így bármilyen kérdést megbeszélünk miután elaludtak a gyerekek.


Remélem tudtam segíteni,ha bármilyen kérdésed felmerül, írj nyugodtan.

2013. febr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!