Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Írnátok különleges vagy ritka...

Írnátok különleges vagy ritka lány és fiúneveket? Ezek hogy tetszenek?

Figyelt kérdés
Tícia, Izabella, Jázmin, Zoja, Emília. Hunor,Benedek,Levente,Zétény.
2013. febr. 5. 22:26
1 2
 1/20 frászkarikaborsó ***** válasza:
egyik sem tetszik igazán... egyébként a Jázmin meg a Levente nem ritkák, sőt, az újszülöttek között nagyon gyakoriak. Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt a nevek gyakoriságáról: [link]
2013. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekem ezek közül, amiket felsoroltál a Levente tetszik és az Emília, bár ezek közül egyik sem ritka szerintem.

Amik nekem tetszenek: Lotti, Miléna, Lara, Alma, Adria, Adrianna, Szofi, Mila. Fiúnévből meg olyanok tetszenek amik se nem különlegesek, se nem ritkák.:)

2013. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

A ritka nevektől ezek többsége nagyon messze van , ezek inkább nagyon is gyakorik.


Jázmin: harmadik leggyakoribb név 2012-ben.

Emília: 190.-dik

Hunor: 42

Benedek:26

Levente: 3.

Zétény: 53.



Izabella szerintem nagyon szép név.

2013. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Totozuba
2013. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Orália
2013. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Tudod mi manapsag a ritka es kulonleges? Egyik ismerosomek a par honapja szuletett kislanyuknak az Ildikó bevet adtak. Na, ennek a kislanynak tenyleg kulonleges es ritka neve van. Tuti mindig ki fog emelkedni a kortarsai kozul, mert tuti nem kesz meg egy Ildikó az osztalytarsai kozott. ;)
2013. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%

A Levente az ősmagyar név, ezt nem ismered?

És egyáltalán nem ritka.



Hát ha valami hibantat akarsz (szegény gyerek): fiú: Arzén, lány: Orália meg ilyenek...

2013. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet egy név bármilyen külónleges, ha esetleg a vezetéknévhez nem illik. Érdemes mindegyiket egyesével kipróbálni vele, hallani fogod a dallamát, a ritmusát és könnyebb lesz eldönteni, hogy ilyet szeretnél-e.

Különleges név? A barátnőm a kislányának a Lióra nevet adta. Nekem nagyon tetszik. De ez az én ízlésem... :)

2013. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 porcukormókus ***** válasza:

Zora hosszu o-val

Gerda

Konrad

Uzor

Ezek az en legkedvencebb neveim! :)

2013. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Tényleg nem túl ritka neveket írtál, esetleg még a Zoja és a Ticia tartozik abba a kategóriába.

Emília nagyon tetszik, meg a Zoja, de az csak azért, mert a barátnőm kislányát így hívják.

Hunor és Benedek jó a fiúneveid közül.

Az én kedvenc lánynevem a Villő. Ez sem számít már túl ritkának, de azért elég különleges.

2013. febr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!