Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik tavaly beadatták az...

Akik tavaly beadatták az influenza elleni védőoltást: kevesebbet lett a gyereketek beteg?

Figyelt kérdés

Még bölcsis korukban oltattam őket, de akkor meg más betegségeket hoztak folyton haza.

Most már kisiskolások, egy ideje nem oltattam őket, de ez alatt a tél alatt ugyanannyit voltak betegek, mint egészségesek. Pedig szednek mindenféle vitamint, immunerősítőt, sportolnak, levegőznek, rendesen etetem őket, mégis. Tanácstalan vagyok. Mégis be kellett volna oltatnom őket????? Ér valamit?



2013. febr. 13. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem adattam be illetve multit se béres cseppet se kap és lám eddig csak kétszer volt beteg (annyi hogy folyt az orra ) tavaly ilyenkor mikor ezeket kapta 2 havonta volt beteg
2013. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi az összefüggés? Az influenza elleni védőoltás csak az influenza ellen véd, abból is csak az A es aB ellen, semmi más betegség ellen nincs hatása.....
2013. febr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mi a titkod? Lehet, hogy ez is alkat kérdése :-(
2013. febr. 13. 09:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én a nagyobb gyerekeimet,beadatom minden évben és nem betegetek le ,infulenza miatt még ,kislányom nem kapott oltást,és ő sem betegedett le még .
2013. febr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tavaly márciustól szeptemberig semmi bajuk sem volt, majd szeptembertől minden hónapban az influenza egyik váltazatával leptek meg minket ( a lázas, fosós-hányós, torokfájós verziót mindet).
2013. febr. 13. 09:20
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
sok gyümi és zöldség és kevesebb mü vitamin helyette citrus és narancs ez a titka
2013. febr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy lázas, mag fáj a torka nem biztos hogy influenza. A hányós fosós, meg nem is influenza szerű megbetegedés, ha védene ellene az oltás én adatnám be először, mert nálunk évente min. háromszor végigmegy a családon.

Az oltás csak az influenza a és b ellen véd, de ezenkívül még van sok fajtája, de ezek a legveszélyesebbek.


Ha sok a felső légúti betegség náluk, javaslom a sóterápiát otthonra, az 5 éves lányomat orrmandulaműtéttől mentette meg, mióta itthon sóslevegőt csináltam a szobájába, még náthás sem volt, ennek már jó pár hónapja, pedig mellette mindenki kidőlt köhögésben, náthában. Eddig ő is elkapta szinte mindig, most meg éli világát, egyedül neki nincs semmi baja.

2013. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekünk eddig a dokink mindegyikre azt mondta, hogy influenza. De mivel megint aktuális a téma, megkérdezem tőle mi ellen is védene a szérum, bár gondolom most februárban már nem sok értelme lenne beadatni...max szeptemberben.
2013. febr. 13. 15:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Gratula a dokinak! Tàn ùgyhogy lopta a diplomàjàt?

Utosò voltam

2013. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!