Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti láttok a T csíknál valamit?

Ti láttok a T csíknál valamit?

Figyelt kérdés

Gabriel 25-ös a teszt:


[link]


Kezdek képzelődni, a fotó nem adja vissza, de ha fénybe tartom van ott, egy fele olyan vastag csík, mint a C és inkább olyan fehéres szürke, és a C után is olyan furán bemosódott a egy részen a teszt, ez mitől lehet?. Negatívban is megnéztem, úgy nem látok semmilyen T csíkot. Ez csak száradási csík, vagy azért ilyen, mert még kevés a Hcg a szervezetemben? 1 napja késik. Csináltam egy ovu tesztet is az pozitív lett. Az eddig csinált tesztjeimen, ha negatív volt, soha nem látszott semmi a T-nél. Kezdek megőrülni? :)



2013. febr. 14. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem lehet erről eldönteni. Mintha lenne valami, de aztán megint ránézek akkor nem látom. :) Csinálj holnap még egyet.
2013. febr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem baba:(.Vagy korai a tesztelés
2013. febr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nagyon homályos a kép, így nem látni semmit.
2013. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nem látok a T-nél csíkot.
2013. febr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hát én látok itt egy nagyon halvány csíkot probálj meg pár nap mulva ujra tesztelni.
2013. febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is látom.
2013. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Komolyan látjátok? Már össze-vissza forgattam a tesztet, de csak van ott valami. Ha úgy állítom a laptop tetejét, hogy árnyékolva legyen a kép, nem teljesen vízszintbe, akkor még jobban látszik, hogy van ott valami a képen amit ide feltöltöttem. Láttam már hasonló tesztet, amin szinte semmit nem lehetett látni, még is baba volt a pocakban. :)

Azért egyáltalán nem élem bele magam, lehet veszek 10-es érzékenységű tesztet és pár nap múlva újra megpróbálom. :)

2013. febr. 14. 12:57
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne vedd készpénznek, de én pozitívnak látom.
2013. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én is látok ott vmi csíkot...azt nem tudom hogy száradási e mert nekem inkább szürke mint piros, de hogy valami van ott az tuti...
2013. febr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jól látod utolsó, tényleg inkább olyan szürkés fehéres vékonyka csík van ott, a száradási csík nem tűnik el egy idő után?
2013. febr. 14. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!