Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szokták beteg ( pld influenza)...

Szokták beteg ( pld influenza) gyermeked mellett aludni éjjel, hogy ne legyen egyedül?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 3 éves a lányom, volt már rá példa többször is, hogy pl. amikor nagyon lázas volt, akkor velünk aludt, köztünk, hogy éjjel is többször tudjam ellenőrizni a hőjét, hogy nem-e forró. Vagy csak megfogtam a kis lábát a takaró alatt, odabújtam hozzá, én így nyugodtabban voltam egész éjjel.
2013. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ő a mi ágyunkban,kettőnk között,így rögtön észreveszem ha lázas.
2013. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

igen ez természetes mult éjszakán fél óránként sirt fel szoval hosszu hosszu éjszaka volt és ellenörizgettema höjét is ha nem beteg otthagyom de ha beteg ő az első

2.5 éves lányzó anyukája

2013. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyenkor velünk alszik minden esetben, figyelem egész éjjel a lázát, ha köhög stb.
2013. febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a 3 évesem is velem alszik akkor, meg a 6 hónaposom is ha beteg. Apa meg megy át a gyerekszobába a földre matracra. (mert aki a 20 fokban is fázik nyakig betakarózva, az így jár)

Krupposak a gyerekeim, így akkor is velem alszik, meg ha betegek, lázasak.

Így most már két hete álomkóros vagyok, mert egy hétig a fiammal, most egy hete meg a lányommal éjszakázom....

A saját ágyukban alszanak el, és az első felkelésnél jönnek át és költözködünk. (nem mindketten, hanem csak az, amelyik beteg. Szerencsére nem kelnek fel egymás sírására) Ha meg mindketten egyszerre lesznek betegek... nagy az ágy, elférünk :)

2013. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert amikor beteg, és rosszul alszik, nem érzi jól magát, akkor kéri, hogy hadd aludjon velem. Utána simán alszik a saját ágyában is, de betegségnél mellettem szeret lenni.
2013. febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én mellette alszom a földön egy szivacson. Sokszor ébred, áthívna a másik szobából, így meg csak lenéz rám és megnyugszik. Ha valami baj van könnyebben is ugrok onnan. (Rosszul ébred, orrot kell szívni, lázas, hány... stb.)
2013. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 éves a fiam, velünk egy szobában alszik, szóval ez alap (így tudtuk megoldani), de soha nem aludt a mi ágyunkban, betegség esetén sem. Ha külön szobája lenne és rosszul lenne, akkor addig biztos átvinném az ágyát a mi szobánkba.
2013. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, 3 éves a lányom és amíg a magas láz vagy a takonykór alább nem hagy alig alszunk egész éjjel őt figyeljük. Persze ilyenkor mindenki a végén beteg lesz.
2013. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!