Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevet adnátok hármas...

Milyen nevet adnátok hármas ikreknek?

Figyelt kérdés
Én már gondoltam a Borka,Dorka,Zorkára is,Nektek milyen tippjeitek vannak?
2013. febr. 16. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Gáspár Menyhért Boldizsár
2013. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Olyan neveket amik tetszenek. Egyformát semmiképpen nem. Nekem "csak" ikreim vannak. Egyikük Marcell, a másik Zétény. Minket is "téríteni" akartak, hogy legalább származásban egyforma neveket adjunk. Mint Zétény-Levente, vagy Marcell-Bence... Nem értettem miért kellene.

A Borka-Zorka-Dorka trió borzalmas, már ne is haragudj.Ne szúrj ki így velük. A gyerekeid lesznek, nem a macskáid.

2013. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Sándor,József,Benedek
2013. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
3 olyan nevet ami tetszik és stílusban megy egymáshoz, semmiképp sem azonos kezdőbetűset vagy összecsengőt. Mint ahogy nem is öltöztetném őket ugyanúgy. A belső kapocs és a külső hasonlóság mindig meg lesz, egyéniségük viszont jó ha különböző lesz és az ilyeneken is múlik.
2013. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem se legyen azonos hangzású, nagyon borzalmas, mint az Enikő Anikó párosítás is. Szerintem válasszatok 3 nevet ami tetszik, és kész, nem kell, hogy azonos hangzású legyen.

Pl. ha nekem hármas ikreim lennének ezeket a neveket adnám:

-Mira

-Adél

-Inez


és csak véletlenül 4 betűs az összes :D

2013. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

Borka, Dorka, Zorka külön jó, de hármasikreknek, sőt testvéreknek nem adnám.

Nekem az tetszik, ha azonos a kezdőbetű

- Kitti, Kinga, Kornél

- Dominik, Dániel, Dorka

- Balázs, Botond, Bogi ...

2013. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
Mia,Lia,Dia:)Elena,Melina,Amina! nem tudom ÉN tutihogy hasonló hangzásút választanék..lehet ez másnak nem tetszene de Én akkor is igy választanám!
2013. febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Jajj ez a Borka-Dorka-Zorka nagyon nem jó!!!! Mint három bébielefánt. :D Bocsi,de ne válassz ennyire hasonló neveket szerintem.

Egyszerűen három nevet ami tetszik és megy a vezetéknévhez is.

2013. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Dorka, Flóra, Nóra

Hasonlód, de azért annyira talán mégsem hogy zavaró legyen.

2013. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Én se adnám ezeket, sőt mást se, ami ennyire hasonlít. igaz nekem sima ikreim vannak, meg fiú lány, ők Abigél és Szilárd
2013. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!