Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák akiknek begyulladt a...

Anyukák akiknek begyulladt a foguk szoptatás alatt válaszolnátok, vagy akárki?

Figyelt kérdés

szoptatom a kisfiamat azt mondta a doki antibiotikum nem jöhet szóba emiatt.

nagyon begyulladt a jobb alsó bölcsességfogam,nem tud kibújni rendesen,pár napig kezelte gyógyszeres vattát tömött bele tágította az inyemet hogy kiférjen a fog,pár napot használt jobb lett,viszont ma megint kezdődött ugyanaz,nagyon fáj.

na már most kék Panadolt szedtem be pár szemet akkor jobb volt,de a dokinő lecseszett hogy ne szedjek mert nem jó szopi alatt,.én is tudom nem első gyerek,de nem neki zsongott a feje egy hétig és lett lázas és nem tudta a világát kínjában..

egyszóval kérdésem

mit tehetnék milyen házi gyógymódot ajánlotok,

vehetek be még egy panadolt,vagy öblögessek komolyan mondom pálinkával,vagy mi a fene????

holnap megyek vissza,de előttem az éjszaka

ti mit tennétek??


esküszöm inkább szülök még egyszer csak ne lenne ez a fogfájás :((((



2013. febr. 19. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Így hirtelen ezt találtam: [link]


Hátha enyhülést hoz valamelyik. Jobbulást!

2013. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem irtak fel antibiotikumot reggel este vettem be.

szegfüszeget rágj el a fájos fogadon dőrzsöld be inyedet,ez bevált..

2013. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vattára tegyél pálinkát és nyomd rá egy ideig, így nem nyeled le a pálinkát (bár az sem főbenjáró bűn, így többgyerekes anyaként már én is tudom). Nagyon jól kiszívja, a férjemet ez mentette meg a szájsebésztől, teljesen kitisztult a foga melletti gennyzacskó. Nagyanyám tanácsolta még annó neki.
2013. febr. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt velem, csak terhesség alatt!

Nekem a doki leégett az ínyem, hogy legyen hová kibújnia!

Lázas lettem, szájzáram lett, de 1 hét alatt rendbe jött, kinőtt!

Lidocain sprayt szerezz be, az lezsibbasztotta!

Gyógyszer ne szedj, vagy pár napig szedj antibiotikumot, fejd az tejet hogy legyen, addig adj tápszert a babádnak.

2013. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!