Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kisfiam 2 hét múlva 2 éves...

Szunyog77 kérdése:

A kisfiam 2 hét múlva 2 éves de még nem igazán akar beszélni. Pár szót (baba, mama, labda, hinta) mond de többet nem. Mit tegyek, hogy jobban elkezdjen beszélni? :

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nincs testvére, vidd gyerektársaságba. egyébként légy türelemmel, mert egyáltalán nincs lemaradva:)
2013. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nálunk is az van

csak nekem lányom van :-)

a doki szerint várunk 2,5 éves korig és akkor lesz egy komplett felmérés és az dönti el h mi legyen

viszont mikor beszéltem vele akkor ötletként merült fel a bölcsi h ha felveszik akkor próbáljuk meg mert a gyerektárasság ösztönzőleg hathat rájuk


mondjuk a lányom értelmes okos gyerek simán megérteti magát, ha kérek többlépcsős dolgot megcsinálja szal ezzel nincs baj a füle rendben suttogásra is reagál

inkább lusta a drága mert h minek strapálja magát ha beszéd nélkül is jól kommunikál

2013. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

azért bölcsi mert ha játszóházba viszem akkor rajtam keresztül kommunikálna

az a cél h rájöjjön h ha nem beszél akkor nem fog tudni kapcsolatot létrehozni


ja nincs lemaradva a tied sem és is paráztam mert a másik 2 gyerek ennyi idősen folyékonyan beszélt de a doki lenyugtatott h 3 éves korig nem olyan gáz a dolog

2013. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden gyerek maskepp fejlodik. Bolcsi az jo otlet, tenyleg gyerektarsasag sokat szamit. Probalj neki sokat olvasni. Meg szotagolni a szavakat es szotagonkent ismetelje majd egybe mondja. Mi igy tanitottuk a kislanyunkat. O is keson kezdett beszelni, igaz o ketnyelvu, de most 3 evesen be nem all a szaja...
2013. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!