Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A baba 2 vagy 3 éves koráig...

A baba 2 vagy 3 éves koráig kell a fizetés nélküli szabadságot igényelni a munkáltatótól?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A most érvényben levő törvények szerint csak két évig lehet otthon lenni a babával.
2009. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lányom 1 éves, én egy két évre szóló kérelmet adtam be, de ha meg lehet majd oldani, meghosszabbítom egy évvel, nem szívesen adnám bölcsődébe. Szóval te döntöd el, hogy mennyi ideig akarsz a babáddal otthon maradni. 2010 májusától azonban már csak a 2 év lesz érvényben.
2009. szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, a mostani szabályok szerint kérdeztem, már megkezdtem a GYED-et..
2009. szept. 9. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem úgy jött ki a határozat és úgy is kellett kérelmezni, hogy a gyermek 2 éves koráig vagyok fizetésnélküli szabadságon (2011 márciusig).

A gyest utána kell igényelni, de az alatt lehet dolgozni is, én is megyek majd vissza.Perzse ha még lesz gyes.

2009. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!