Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a lényege a "pontozásnak"?...

Mi a lényege a "pontozásnak"? Mi múlik rajta, hogy valaki hasznosnak, vagy nem hasznosnak ítéli a választ? Származik valami előny abból ha mindenki hasznosnak találja?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért van belőle ennyi sértődés és vita? Én nem pontozok, és azt se nézem, hogy engem hogy pontoznak. Engem a válasz érdekel.Mi lesz a pontokkal? Hol jelenik meg, hogy mennyi van ? Tényleg nem értem az egészet...
2009. szept. 10. 11:09
 1/3 anonim válasza:

A pontok befolyásolják a helyezésedet,például a poziciódat itt láthatod.

[link]

2009. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen helyezésemet? Ez verseny?És mi lesz ha sok pontom van? Melyik menüpontban lehet ezt megnézni? Amit belinkeltél, az nem jön be.
2009. szept. 10. 11:31
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Rámész a főoldalra, és ott bal oldalt van az, hogy 'Toplista'. No, ott meg tudod magad kukkantani. Szerintem semmi értelme, de vannak, akik ebből baromi nagy ügyet csinálnak :)
2009. szept. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!