Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csinálja valaki a babamama....

Csinálja valaki a babamama. Info szerkesztői munkát? Vélemények és tapasztalatok érdekelnének. Tényleg lehet valamit vele keresni a GYED mellett? Az előre befizetett pénz legalább visszatérült?

Figyelt kérdés

#munka #szerkesztő #babamama.info #keresetkiegészítés gyes mellett
2013. márc. 16. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, amiről írsz, de az előre befizetés nem hangzik jól. Átverés szagú :(


Mielőtt belevágnál, azt javaslom, hogy google keresőbe kutakodj egy picit tapasztalatok után. Meg persze itt is hátha jön valaki

2013. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Erről nem hallottam még, de az előrefizetés tényleg nem hangzik a legjobban. Itt olvashatsz otthoni munkákról: [link]

Ezekből nem fogsz meggazdagodni, de havi pár tíz dollár összejöhet belőlük és nem kell befizetned semmit!

2013. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gyozoa válasza:

Szia!


Én is épp ebben a dilemmában vagyok. Sikerült előre lépned a témában? Belevágtál végül? Ha igen, mi a tapasztalatod? Ha nem, mi tartott vissza?

2013. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Diana82 válasza:
Kedves Hölgyek! a www.babamama.info oldalon a Kapcsolatok menüpont/ Elérhetőségeknél ott vannak a helyi szerkesztők elérhetőségei, hívjatok fel bárkit és kérdezzétek meg, hogy megy neki, hogy indította el stb. Vagy hívjatok fel: 30 505 0903 számon. Nem igazán esik jól, az a felvetés hogy ha előre kell fizetni az már átvágás lehet. Nekem is vannak költségeim, szórólap, informatikus, az idő amit az oktatásra szánok, saját grafikák stb. Ha valaki foglalkozik az oldallal amit elvállalt, akkor nincs olyan hogy ne térülne meg! Üdv. babamama.info vezetője.
2013. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!