Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én neveljem fel anya gyerekét?

Én neveljem fel anya gyerekét?

Figyelt kérdés
Anya és a párja már évek óta akarnak egy kisbabát. Különböző okokból nem jött össze nekik, ezért pár hónapja örökre fogadtak egy 2 éves kisfiút. Nagyon szeretem a kicsikét, mintha az öcsém lenne. Anyu dolgozik, a párja szintén, viszont nem akarják bölcsibe járatni, mert jövőre úgyis ovis lesz. A mama van vele otthon, ő neki viszont nicns türelme hozzá, mert mindig sír, meg játszani kell vele,magyarul mint minden gyerekkel. Anyu alig foglalkozik vele, már többször előfordult, hogy magammal kellett vigyem a suliba, és a portás néni(akivel elég jóban vagyok) játszott vele, amíg nem volt vége a tanításnak. Ráadásul itthon is mindig én foglalkozom vele. Érettségire is kéne tanuljak, b@kker.... minek nekik gyerek ha tulajdonképpen rám sózzák folyton? Nem én akartam gyereket...már szóvá tettem, de anyuék szerint néha tehetek segíthetek nekik. Hát néha igen, de nem mindig!!

2013. márc. 16. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez már túlzás hogy a suliba is viszed,,,

Mindenképp bölcsi!!!!!! Nem a te kötelességed.

2013. márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Kicsit kamuszagú ez az egész.
2013. márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy ez nem egy " hogy mondjam el neki hogy ő életem szerelme?" kaliberű probléma...
2013. márc. 16. 23:58
 4/9 anonim ***** válasza:
elég szar helyzet.. mondd meg nekik, hogy készülnöd kell az érettségire, és hogy az ő gyerekük, foglalkozzanak vele ők.
2013. márc. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem semmi. Akkor adják bölcsibe mégiscsak.
2013. márc. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Kicsit furcsállom, hogy a portás néni vigyáz a kisfiúra reggel 8-tól délutánig, míg tart a suli... Eteti, elenkázza, lefekteti, szórakoztatja, és senkinek nem szúr szemet?? Tudod ki hiszi el?! Menj el a gyámügyre.
2013. márc. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocs, de láttál te már 2,5 éves gyereket ?! Elárulom, hogy eszik majdnem egyedül, szól ha wc-re kell menjen és csak késő délután alszik max 1 órát...

Még én kell magyarázkodjak...ha ennyire szúrja a szemedet, kopj le és foglalkozz magaddal! Örülj hogy boldog életed van...

2013. márc. 17. 09:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Azok, akik "kamunak" titulálják a kérdést egyre adjanak nekem választ: Mi a sz*rnak tenne fel ilyen kamu kérdést bárki? Mi értelme? Nem provokatív, nem cigis, nem abortuszos, semmi olyan amin itt agonizálnotok kéne. Tudjátok mennyi olyan élethelyzet van, ami álmotokban sem jutna eszetkbe, h ilyen valójában megtörténhet?
2013. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Javult azóta a helyzet, kérdező?
2013. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!