Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vajon ez jó?! 25mIU/ml ÉRZÉKEN...

Vajon ez jó?! 25mIU/ml ÉRZÉKENYSÉGŰ ONE STEP nevű terhességi teszt jó lehet? Valaki probálta ezt már, biztosra megy

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, én próbáltam. 5 napos késésnél erős, egyértelmü pozi volt reggel.
2013. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Háth én3.napos késésben vagyok:) nagyon remélem nemjön meg és lessz már pici:$ viszont görcseim hol erőssek hol meg semmi nincs,aztán hányinger érzet az van,néha szédülök,sokat lustizom:) de annyira kívánós nem vagyok,meg pisilni se hű de sokat járok nemtudom:(
2013. márc. 23. 19:35
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk volt h késett már:/ Bár most március2.án 7.én 9.én és 19 illettve 20.án is együtt voltunk !21.én kellett volna megjönnie,kicsi hasszurások is vannak néha
2013. márc. 23. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszer hasznaltam, jo volt. Holnap ellovod? Drukkolok! Eleg turelmes voltal, hogy eddig kibirtad! :-)
2013. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha mar kesik,az egy jo jel..Csinald meg a tesztet,en is One Step-et hasznaltam,es nekem is jol mutatta(nem az az al-pozitiv fajta).A tunetek nem terhessegre utalhatnak,azok 2-3 het kesesnel szoktak elojonni.En is peldaul az 4-5. hettol jartam sokat pisilni,es az 5.heten lettem eloszor rosszul..Addig az osszes ciklusomban hanyingerem volt es almos voltam mielott megjott volna,terhesen kesobb jelentkeztek ezek.19 hetes km
2013. márc. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Háth majd holnap tudok csak tesztet venni hétfőn!Ha nemjönmeg addig:/:D márpedig bízom benne h nemjön meg mert hétfőn már5napos késésem lenne,amugy muszály kibirnom mert párszor késett2napot és már teszteltem negatívat:( szoval most bízok magamba..Háth ha terhes vagyok lehetek már3hetes nemde?Hiszen leirtam mikor történtek meg a dolgok:)
2013. márc. 24. 11:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy akkor annyi hetes vagy amennyi ido eltelt az utolso mensidtol, ezt igy szamoljak! Drukkolok, majd irj!
2013. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Háth köszi:D Bocsi de elsőt várjuk(remélem) szoval nekem február 21től 26ig volt akkor onnantól kell számolni:O:D?Hmm..
2013. márc. 24. 11:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindig a menstruacio elso napjatol!:)
2013. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!