Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti ismertek olyat a környezete...

Ti ismertek olyat a környezetetekben (bárkit, családból, barát, rokon, ismerős) akik csak azért vállalták másik többedik gyereket hogy legyen testvére az elsőnek?

Figyelt kérdés
Lehet ez indok?
2013. márc. 26. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen, a párom nagyon szeretné a másodikat és engem végül is a testvér indok győzött meg. Nem kell leharapni a fejem, imádni fogom a kicsit, ahogy az elsőt is, de a legnagyobb indok, most még ez nekem.
2013. márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen en magam :) a foindok ez volt, de en is nagyon vagytam egy pici babara.....14 hetes vagyok, a lanyom hihetetlenul boldog!
2013. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm ezzel az indokkal győzte meg a férjét. A férje nem akart még több gyereket, sajnos meg is lett a böjtje :-(

Persze lehet, hogy ha 3-4 évvel később szül a barátnőm, akkor is tönkre megy a házasságuk.

2013. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Senki fejét nem készülök "leharapni":) csak érdekel hogy nem aggódtatok amiatt hogy nem TI vágytatok elsősorban egy kicsire hanem csak a testvér téma miatt lett/lesz? Nem féltetek hogy nem szeretitek meg ugyanannyira mint az elsőt?
2013. márc. 26. 12:37
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ismerek igen,fiúk mellé egy hugit.
2013. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem félek tőle, ismerem magam, imádni fogom.
2013. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretnék kistesót a lányomnak, de egyértelmű, hogy csak akkor lesz, ha vágyom is rá.

Ha nem vágynék rá, nem tudnék csak azért szülni, hogy legyen tesó.

Amúgy attól egy percig sem félek, hogy ne szeretném ugyanúgy, mint az elsőt. Biztos, hogy imádni fogom a másodikat is.

2013. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen de nem jól értitek a kérdést, én úgy kérdeztem hoGY CSAK AZÉRT meg férj család stb. unszolására és ezzel az indokkal hogy legyen tesó, de ti akik válaszoltatok megvan a VÁGY is bennetek egy új baba iránt nem??? Tehát nem pusztán a tesókérdés az indok.
2013. márc. 26. 14:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, ezt írtam én is, hogy nekem kell a vágy. Én csak azért nem fogok még babát vállalni, mert a rokonság azt akarja.
2013. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!