Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 gyerekes anyukák ha a...

4 gyerekes anyukák ha a legnagyobb gyerek sem olyan nagy még hogy otthon hagyd egyedül jó szívvel akkor a bevásárlást hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

3 gyereket terveztünk, 4 lett, 3 viszonylag kicsi gyerekkel még bementem a boltba de 4 et egyszerűen már nem tudok kezelni úgy értem a fél boltot elfoglaljuk meg amúgy is figyelni rájuk stb. így nem lehet vásárolni. Nagyszülő nincs akinél otthagyhatok legalább 1-2-t.

A férjemmel megoldottuk eddig felesbe tehát elmentem én 2vel vagy ilyesmi. De most egy hónapra el kell menjen hétköznap egyáltalán nem lesz itthon.

A legnagyobbam 8 éves (fiú) aztán 5 éves a lány, 3 a kisfiunk és 7 hónapos a legkisebb lányunk.

Tehát kérdésem ez lenne hogy bent hagyhatom e a bezárt kocsiban a 8 és 5 évest? Természetesen nem a nagy tescóra gondolok vásárlást tekintve hanem mondjuk egy kis spárba vagy pennybe beugranék?

Vagy egyszerűen mindig csak akkor menjek vásárolni ha a két nagyobb suliban-oviban? De ha tételezzük fel mondjuk lebetegszenek azalatt az 1 hónap alatt?

Valaki világítson rá a megoldásra mert én már teljesen bele vagyok csavarodva a gondolataimba., lehet csak én nem látom a megoldást.


2013. márc. 27. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran jártok vásárolni? Ha hetente többször, akkor ezt le kell csökkenteni. Jól értem, hogy hétvégén lesz csak otthon a férjed? Akkor nem tudnátok megoldani?
2013. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nincs akkora tároló lehetőségem hogy mondjuk tejet kenyeret joghurtot főzni valót egész hétre bevásároljak. 2-3 napig tart ki max amit veszek. Most arra gondoltam már inkább, hogy hívok bébiszittert és elszaladok akkor vásárolni.
2013. márc. 27. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hagynám a bezárt kocsiban őket.

Inkább megkérnék valakit, vásároljon be nekünk. Írnék listát. Biztosan van egy unokatestvér, barátnő, kedves ismerős, aki segít.

2013. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon főleg aki rá is ér barátok sajna messze, marad a fizetett segítség szerintem:(
2013. márc. 27. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem sincs nagy tároló helyem, mégis havi 1 nagybevásárlást csinálunk. 3 polcom van, itt kell elférnie 10kg lisztnek, 24 doboz tejnek, több konzervnek, 2-3kg rizsnek meg az apróságoknak.

Akkor nem marad más választásod, akkor mész amikor a nagyon oviban, suliban vannak. Azért most már jön a jóidő, kisebb az esélye, hogy megbetegszenek!

2013. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat,hogy nem szülőként belekontárkodok a kérdésbe. Csak egy dolgot nem értek, a nagyok miért zavarják a vásárlást?

Egyébként tesómmal mi ilyen korban már "szabadon voltunk engedve" ő 5,én 10 fogtam a kezét és megmondtam melyik sorokon leszünk, amíg anyáék bevásároltak addig mi töviről hegyire megnéztük az összes játékot,vagy az elektronikai osztályon megálltunk játszani valami kipróbálható számítógépesjátékkal.

Mikor a szülők végeztek megnézték azt a 2-3 sort amiről szó volt és ott voltunk valamelyiken.

Bár most is sokszor látom,hogy a srácokat például nyugodtan otthagyják a szülők az elektronikai osztályon, és később csak arra eszmélnek,hogy jön anyu mert menni kell haza.

2013. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!