Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállal ma valaki több gyereket...

Vállal ma valaki több gyereket egyszobás lakásba?

Figyelt kérdés

Nekünk csak ekkora van, és nem is tudunk még továbblépni. Szeretnénk még egy babát, ezaz egy "akadálya" van.

Akadály ez valójában vagy nem? Miért?


2009. szept. 21. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Mikor én gyerek voltam (falun laktunk) a szomszéd házban (ami egy szobás volt) 7 gyerek nevelkedett nagy szeretetben.


Mi egy szobásból 3 szobásat építettünk, és addig vártunk a gyerekkel is... Ezért már 35 voltam, mire szültem. És emiatt nem is lesz testvére (már nem vagyunk túl fiatalok). Ha újra kezdhetném, szülnék az egyszobásba akár kettőt is, és később úgyis kialakulnak a dolgok.

2009. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
én nem szülnék kettöt,mert azok a gyerekek fel is fognak nöni...ha lessz haver,barát/nö,akit épp haza akarnak vinni,hova fogják?erre is gondolj.
2009. szept. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha mindenki arra várna, hogy kacsalábon forgó palotája legyen, akkor kihalt volna már a világ. Gondolom nem az egyszobás lakásban akartok megöregedni, még van jó pár évetek ezen aggódni. 12-13 éves korukig el vannak egy szobában.
2009. szept. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem akadály, hanem lehetőség, hogy élvezzétek egymás társaságát!

Nem extrém helyzet. Szívet melengető... Mi is 1 szobásban élünk 3-an, valószínű, hogy ide jön a 2. baba is. Szerintem nem felelőtlenség.

50-100 éve sokkal többen éltek sokkal kisebb alapterületen, sokkal kevesebb tárgy közt. Nem hiszem, hogy boldogtalanok voltak...

2009. szept. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha látok rá esélyt, hogy pár éven belül tovább lépjek, akkor vállalnék. Ha teljesen kilátástalannak tűnne a helyzetem akkor biztos nem. Hiába jönnek sokan azzal, hogy régen is többen laktak egy szobában, meg ahol szeretet van ott nincs gond stb. Szerintem nem igaz, nagyon megtudja nehezíteni az ember életét a pénztelenség, kényelmetlenség stb. Lehet sokan nem vallják be, de mindenkinek kell a nyugalom, jó néha külön vonulni.
2009. szept. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másképp látja, hisz nem vagyunk egyformák. Ha Ti úgy érzitek, hogy nem lesz gond, miért ne?
2009. szept. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Örülök a változatos válaszoknak, döntöttünk :)
2009. szept. 23. 18:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok túl indiszkrét, mi a döntés? Bár a mosolygós jelből sejtem.
2009. szept. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jól sejted! Egyszerűen nem teljes még így az életünk, mindhárman érezzük, hogy szükség van egy új kis családtagra.
2009. szept. 24. 20:40
 10/10 anonim ***** válasza:
00:01-es. Büszke vagyok rátok! Sok sikert!
2009. szept. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!