Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy wellness szálló kínálat...

Ha egy wellness szálló kínálatában benne van, hogy van a picik részére üveges bébiétel, akkor azért kellhet fizetni?

Figyelt kérdés

Nemsokára egy olyan szállodába megyünk, ahol elvileg van bébiétel, viszont nekem nem egyértelmű,hogy ingyenes-e vagy térítés ellenében lehet venni belőle!

Csak nem tudom,hogy itthonról mennyit vigyek!


2013. ápr. 8. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fizetni kell érte
2013. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Golan Trevize ***** válasza:
Én megkérdezném a szállót.
2013. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak azért nem tudom eldönteni, mert ugye nekünk, felnőtteknek sem kell külön fizetni az ételért, benne a félpanziós árban!

De akkor majd rákérdezek!

2013. ápr. 8. 16:28
 4/11 anonim ***** válasza:

Jobb helyeken ugyanúgy kiteszik a svédasztalra, mint a többi ételt. Persze az a biztos, ha megkérdezed. Mondjuk nagy választék nem szokott lenni ilyenekből.

Megkérdezhetem melyik szálloda? Csak kíváncsi vagyok.

2013. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a szállót. Többnyire úgy tapasztaltuk, hogy kiteszik azokat is a pultra, mint a felnőttes kajákat, olyan svédasztal szerűen és akkor azt veszed el amelyiket a kicsid megeszi. Viszont egy-két helyen láttam már úgy is, hogy külön volt tartva és fizetni kellett érte, kb olyan bolti áron.

De tényleg a legegyszerűbb ha rákérdezel.

2013. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi a Kolping hotelban voltunk,ahol adtak bébiételt is, ott benne volt az árban.
2013. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Men Dan hotel, Zalakaros!
2013. ápr. 8. 19:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon meglepődnék, ha egy ilyen kaliberű szálloda felszámolna pár száz forintot egy bébiételért. Gyerekbarát szálloda, gyerekbarát étteremmel. (nem voltam még ott egyébként)
2013. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szerintem sem fizetős, bár mindegy is, mert ha ugyanannyiba kerül, mint egyébként, akkor megvenném neki ott!

Egyébként ez van a leírásban:


"Büféasztalunk választékát úgy állítottuk össze, hogy gyermekeik is megtalálják a nekik legínycsiklandóbb falatokat! Piciknek baby ételekkel, etetőszékkel, nagyobb gyermeklétszámnál elkülönített családi sarokkal kedveskedünk!"


Ebből gondolnám,hogy nem fizetős!

2013. ápr. 9. 05:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Így a leírás alapján biztos, hogy nem fizetős szerintem!
2013. ápr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!