Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr. Bödecs Péter szülész...

Dr. Bödecs Péter szülész nőgyógyász mennyire jó szakorvos?

Figyelt kérdés
Győrben és Csornán is rendel,igaz engem a győri rendelése érdekel.Nem látom őt a győri kórház szülészei között.Egyáltalán vezethet le szülést itt?vélemények tapasztalatok?
2009. szept. 22. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csornán dolgozik, tehát gondolom a csornai kórházban vezethet szülést. Nekem a nagy ultrahangokat ő csinálta, maximálisan megbíztam benne, a megyében három C vizsgával rendelkező orvos közül ő az egyik. Nem az ő betege vagyok, mégis végighallgatott, mutogatott mindent, magyarázott. A többiről nem tudok nyilatkozni, nekem jó tapasztalatom volt vele.
2009. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mármint a genetikait is?Nem kellett külön ezért máshoz menni?

itt Győrben van egy rendelője,csak azért lennék kíváncsi azok véleményére is,akik ide jártak hozzá,hogy ha ő lenne a dokim,akkor is mennem kellene külön UHra be a kórházba?

2009. szept. 22. 12:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Mármint nálam úgy volt, hogy Csornai kórházba jártam, de máshoz, és ő csinálta a kórházban a nagy ultrahangokat. A 20. 30. hetit.

Azt nem tudom, hogy Győrben vezethet-e szülést, feltételezem, hogy nem, ha hozzá jársz gondozásra, akkor a csornai kórházhoz fogsz tartozni. Vagy a győribe mész sztk-n, és hozzá pluszban külön. De annak nem sok értelmét látom..

2009. szept. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát igen...csak ne felejtsem el megkérdezni tőle,mikor felhívom időpontért.mert ha nem vezethet szülést Győrben akkor sok értelme nincs hozzá járnom :-(
2009. szept. 22. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
hát igen... Majd esetleg írd meg a fejleményeket, csak érdekelne... Minden jót Neked!
2009. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak jót tudnék mondani róla.Megbizható,preciz.Mindkettő gyerekem nála született.Maximálisan megvoltam vele elégedve.
2012. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Török Juli válasza:

Nem tudom, hogy a magánrendelésén milyen, de tb rendelésen rendkívül hanyag. Monitort nem látsz, a gyerek nemét úgy kell kierőszakolni belőle. Ráadásul a helyettesítő orvosa vett észre egy idült fertőzést, ami akár koraszülést is okozhat. NEM AJÁNLOM!

Ha győri vagy, csakis Dúcz René. Fizetős, az igaz. De másmilyenhez soha többé nem megyünk.

2014. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!