Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagy Áron. Mi a véleményetek,...

Nagy Áron. Mi a véleményetek, viselhető, vagy túl nagy kiszúrás?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 9. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Nincs ezzel a névvel semmi gond. Miért gondolod, hogy kiszúrás?
2013. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Az Áron az,ami sajnos csúfolható ha nem jó a vezetéknév,és sajnos ez így az:(
2013. ápr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Jó név, semmi gond vele (az a tapasztalatom, hogy nem szokták as Áron névhez a másik jelentést kapcsolni..)
2013. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Így együtt nem túl szerencsés.
2013. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Elolvastam és nem értettem a kérdést. Amikor elolvastam a válaszokat, akkor sem értettem, mi a gond ezzel a névvel. Aztán meditáltam pár percet és leesett. De csak azért, mert itt azt mondják, hogy fura. Én nem éreztem benne semmi furát, az első (és sokadik) benyomásom is az volt, hogy ez egy tök normális név, mi a gond ezzel? :))) Lehet, hogy én vagyok lassú, de nekem tetszett.
2013. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Nálam fiúnévként az Áron és az Árpád jöhet szóba, csak egy a baj, hogy Nagy a vezetéknév... Tehát más után kell néznünk nekünk is.


Szerintem az Áron nem passzol sem a Nagy, sem a Kis(s) vezetéknévhez.

2013. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez így nem feltűnő. Ha Akciós lenne a vezetéknév akkor igen:) de így nekem nem.
2013. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez az Áron név nem szerencsés ilyen téren kihagyhatatlan a viccelődés...nekem egy ismerősöm Joó Áron hát 35 éves de nem volt még olyan szitu szinte ahol ne viccelődtek volna egy jót ezzel, sok ember ezt gondolkodás nélkül jó poénnak tartja...elég gáz de ez van ezért nem adnám, esetleg Ábel? Ádám? Nekem ezek voltak még kalapban az Á betűs nevekkel. Végül Ákos lett a fiunk.
2013. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedvenc nevem :)

Férjem 3x is leszavaztam, mert: bármi-Áron :(

Szerintem nincs olyan név amit ne lehetne kitekerni...

2013. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bármi ; Jó; Magas Á. - nem annyira szerencsés, de a Nagy szerintem nem ilyen. Egyébként a csúfolódó korszakukban (8-10é)a gyerekek mindig találnak valamit, amivel megtehetik, szerencsére a normálisak kinövik, akik meg benne maradnak, azokat meg nem biztos hogy komolyan kell venni.
2013. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!