Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekszülés után, hogyan...

Gyerekszülés után, hogyan rendeződik át a nők alakja?

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 07:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

Aki NEM hizik sokat - mert a MO-on szokásos 20-30 kg nem normális -, hanem csak amennyi szükséges (ez átlag terhességnél 8-12 kg), annak rövid idö alatt visszaáll az eredeti méretre, gyakorlatilag nem lesz sok különbség. Persze a szülés után nem árt tornázni sem, meg nem zabálni azon a cimen, hogy "szoptatok" - ugyanis a szoptatáshoz sem kell igazán többet enni, mint a terhesség elött.


És mielött valaki letorkollna, négy gyerekem van, ezek közül egy terhességböl ikrek lettek, mindegyiket sokáig szoptattam is, de még ma is a 18 éves kori ruhák, nadrágok tökeletesen passzolnak rám.

Csak nem szabad elhagyni magát annak, aki terhes/szoptat.

2013. máj. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

hát nekem löttyedtebb lett, főleg a mellem, na arra tornászhatsz, nem érsz el vele semmit, a hasam is puhább, a combom és a fenekem sem olyan feszes. Egyszer kitágult valami, ugyanolyan nem lesz, bár koromból kiindulva ugyanitt tartanék többek szerint, mert az sem tesz jót egy nőnek, ha öregszik.

Ruhában persze semmi sem látszik, de azért nem vagyok vak.

A kilókhoz: 55 kg-ról híztam 69-re, 168 cm-hez ez nem sok, nem hiszem, hogy emiatt lett volna a változás, fogyóznom sem kellett.

2013. máj. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

14 kg híztam,nem zabáltam terhesség alatt,de azért amit kívántam ettem,de abszolút nem látszott mennyit szedtem sem sőt a pocim is kicsi volt,a kórházból -9 kilóval jöttem ki, a maradék 5 kilót tornával és diétával adtam le fiam 3 hónapos kora után mivel elapadt a tejem.A hasamon dolgozom,mert nem annyira feszes,mint a terhesség előtt,de az előtte lévő ruháim teljesen jók rám.2 éve szültem

2013. máj. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%

Ma 08:10-es: " 55 kg-ról híztam 69-re"


EZ már elég ok arra, hogy löttyedt legyél, ez ugyanis 14 kg!!! hizás, ami igencsak sok.

2013. máj. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
14 kiló nem sok,legalábbis nekem a dokim azt mondta 174cm vagyok és 65kgról kezdtem,65kgsan nem volt rajtam sem úszógumi se semmi (harmadik vagyok)
2013. máj. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
azért kicsit durva 14 kg-os hízásról beszélni, amikor a baba, méhlepény, magzatvíz súlya is benne van :) de valóban, ennyivel szélesebb voltam.
2013. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt 10kg-ot híztam, pedig mindent ettem amit megkívántam. Szülés után kb. 2kg-mal voltak kevesebb, mint a terhesség előtti súlyom. A hasam először nagyon löttyedt volt, de most lassan egy év után már nem vészes. A szoptatástól kicsit megereszkedtek a melleim, de az sem olyan vészes. Nekem inkább szoptatás abbahagyása után kellett figyelnek a súlyomra, mert azután feljött 4-5kg. Most épp ezt teszem rendbe, már 2 kg lement. Ha szerencsém lesz a második terhességemnek is ugyanazzal a súllyal vágok neki:) férjem szerint kerekebbek lettek az idomaim és neki jobban tetszik így.
2013. máj. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Természetesen ne hízzon senki semmit terhesség alatt és akkor majd születnek a 2,5 kg-os babák, mint Rékáéknál. :S


Kérdező!

Két gyerekem van. Az első után még nem nagyon érdekelt az alakom, most vagyok rajta, hogy visszanyerjem a régi formám.

Jelenleg súlyban annyi vagyok, mint amennyivel az elsővel kezdtem a terhességet, szóval most látom hitelesen, miben változtam.

A csípőm szélesebb maradt. Az akkori kedvenc nadrágom rámjön, sőt kissé laza is, de éppen csak be tudom gombolni, zipzárt fel sem tudom húzni.

Aztána cicit ugye nem kell mondanom. Persze tornával valamilyen szinten lehet igazítani, de már sosem lesz olyan, mint 21 évesen. Illetve a hasamon a striák helye, nem szép látvány, de ezt max plasztikázni lehet, azt meg nem akarom.

2013. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét terhességemnél 20-25 kilót híztam, mindenféle zabálás nélkül. Első terhességemnél cukorbeteg voltam, 160gr ch diétát kellett tartanom, szigorúan betartottam, de így is híztam 20 kilót, sőt a 2. terhességemnél a 20. hétig alig ettem, csak hánytam. Ja és nem vizesedtem.

Ez genetika is, mondjon bárki bármit.


63 kiló volt mindkét terhességem előtt 172 centi vagyok.


Most a nagyobbik gyermekem 2 éves múlt, a kicsi 7 hónapos és 65 kiló vagyok. Semmit nem tettem vagy csináltam másképp mint a terhesség előtt vagy alatt. Ugyanúgy eszem. Tornázni két ilyen picur mellett, nulla segítséggel nincs időm. A régi ruháim nagy része rám jön, e a szűkebb farmerek és ingek még nem. Még csak 7 hónapja szültem, úgyhogy adok még időt magamnak. Néztem a múltkor egy adást a tévében azt mondják, hogy 2 éve kell szülés után mire minden visszarendeződik a helyére.


Amúgy én nem vagyok elkeseredve, sokan csinos anyukának tartanak, ápolt vagyok és igényes és bár rám nem jönnek fel a 18 éves korombeli ruhák (meg sincsenek:) és nem szültem 4 gyereket, de azért elég jól visszanyertem a formámat a sok hízás ellenére:)

2013. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Én 20 kilót híztam a terhesség alatt, és a sima,nem terhes felsőimet hordom egy bandázzsal, mert minden rámjön, csak ugye a pocinál rövidek kicsit, ezért kell. De a nadrágjaim is mind rámjönnek a combomnál, csak a terheshasamnál nem lehet összekapcsolni. Akkor most hogy is van ez? A hasamon kívül az összes testrészem megtartotta a régi méretét, akkor most ennek ellenére is kövér vagyok? 2 hét múlva szülök, kíváncsi vagyok mennyi megy majd le, de nem érzem magam bálnának vagy felelőtlennek azért, mert képes voltam terhesen pocakot növeszteni.... Ja és a cukrom is végig rendben volt, nincsenek csíkjaim és nem fáj a derekam....
2013. máj. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!