Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem szabad a...

Tudom, hogy nem szabad a gyereken spórolni. De én megteszem, szóval melyik a legolcsóbb tápszer és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 13:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
dm baby love a legjobb legolcsobb no hasfájás
2013. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Receptre kaphato legolcsobb 500ft ,receptnélkül a dm babylove tápszere 1200ft
2013. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
35%
Sok mindenen lehet spórolni a gyerekeknél. Pl. ruha turiból. De pont az élelmiszeren jobb, ha nem spórolsz, az táplálja őt.
2013. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Honnét tudod honnan szedem most a ruhát??????
2013. máj. 7. 13:42
 5/29 anonim ***** válasza:
83%
Ha spórolni akarsz akkor vegyél DM, Rossmann, Müller sajátmárkásakat. Ezek az összes féle teszteken a legjobb eredményeket érték el, sokszor a Hipp és más márkás termékek elött végeztek. Mind a tápszerek, bébiételek, és kozmetikumok, pelenkákban is. Ezzel rosszat nem teszel a babának, söt...
2013. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, miért kell így támadni, kedves kérdező. Szerintem semmi rosszat nem írtam, én normális hangnemben írtam (ellentétben veled).

Kicsit túlreagálod a dolgokat.

2013. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező. Senki nem bántott, de te elég bunkó módon reagálsz. Amúgy adjál neki tejet, az a legolcsóbb, a többi meg úgyis le van szarva nem?
2013. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
DM Babylove-ot imádták a gyerekeim, és bírták is! Ha esetleg van dm-es kártyád és pontokat gyűjtesz, még olcsóbban is megveheted.
2013. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Babeli Zurzavar ***** válasza:
91%
en nem akarok es nem is vagyok raszoritva arra hogy sporoljak, megis dmes tapszert kap a fiam, mivel semmire nem erzekeny... es meg szereti is... amugy tenyleg ne tamadj, felesleges!
2013. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%

Dm saját márkás tényleg jó, és nem drága, 1300-1400 körül.

De ha megkérdezed a gyerekorvost, biztosan tud olcsóbbat felírni, bár mi a dm-ben vettük, így ebben nem vagyok biztos.

2013. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!