Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik kampányoltok az abortusz...

Akik kampányoltok az abortusz ellen: mit tesztek, hogy könnyebb lennek a nehéz helyzetben lévő nőknek?

Figyelt kérdés
Vagy csak odáig a ti doglotok amíg megtartja, utána haljon éhen a gyerekével együtt?
2013. máj. 11. 09:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
93%
Hűűű, ez jó kérdés? De kíváncsi leszek a válaszokra. Grt kérdező.
2013. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 anonim ***** válasza:
82%
Én nem abortusz ellenes vagyok, hanem felelőtlenül-szexelés ellenes. És a legtöbb abortusz emiatt történik. Csírájában kell elfojtani a problémát, és az nem az, hogy elvetetem, hanem hogy veszek egy rohadt gumit a boltban és felhúzom az agyatlan pasim farkára.
2013. máj. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 anonim ***** válasza:
19%
Azok akik az abortusz mellett kampányoltok, mit tesztek, hogy segítsetek az abortuszon átesett nőknek földolgozni a döntésüket? Vagy a ti dolgotok, míg elveteti utána ha depresszióba süllyed, akkor nyírja ki magát? (az éremnek mindig két oldala van)
2013. máj. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 anonim ***** válasza:
14%
Jajj, nehogy már sajnáljuk őket! Nem kell odáig eljutni!
2013. máj. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/108 anonim ***** válasza:
88%

3/3. Aki okkal veteti el a gyereket, az nem lesz depressziós utána! Ezt csak ti akarjátok nekik bemagyarázni.

Miért lenne jobb megszülni, és utána látni, hogy éhezik a gyerek? Ti csak mondjátok a magatokét, de felelősséget nem vállaltok érte.

2013. máj. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/108 A kérdező kommentje:

Angyalok: olyan nincs, hogy valaki nem kampányol?


De hogy válaszoljak: tartok felvilágosító órákat iskolákban, kereshetnek a fiatalok személyesen is ha gondjuk van. És igen, ha mégis teherbe esnek akkor is ott vagyok, bárhogy is döntenek.

Csak kicsit nehéz ezt úgy csinálni, hogy közben a sok megmondóember b.szogatja a lányt/nőt, aztán ha megszületik a gyerek felé se néznek.

2013. máj. 11. 10:07
 7/108 anonim ***** válasza:
93%
Ja, múltkor is kikelt magából a sok abortusz-ellenes, mert nem tudták róla lebeszélni az undorítóbbnál undorítóbb módszereikkel a tizenéves lányt! El tudom képzelni, ahogy forrt az agyvizük! :) Persze amikor beírták, hogy na melyikőtök fogja felnevelni a gyermekét, akkor kuss lett.
2013. máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/108 A kérdező kommentje:
4: te mit teszel, hogy ne jussanak el odáig? Idejössz egy névtelen oldalra és terjeszted az olyan hülyeségeket, mint pl nem baj, ha kimarad egy szem foggátló; én is 50 éve védekezek megszakítással, sosem volt gond ezért így biztos más sem fog teherbe esni stb.
2013. máj. 11. 10:09
 9/108 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem lesz mindenki beteg, depressziós, öngyilkos, mert úgy dönt, h abortuszra megy. Rengetegen feldolgozzák szakember segítsége nélkül is, vagy akár azzal. Ráadásul könnyebb feldolgozni, ha nem kényszerítette senki, hanem ő maga látta be, h így jobb lesz. ...és az mit szóljon, aki már élő, sok éve szeretett családtagját veszíti el? Ők is tovább élnek valahogy. Nem lesz mindenki öngyilkos, akinek meghalt az anyukája vagy testvére. olyat is ismerek, aki a gyerekét veszítette el, mégsem lett öngyilkos. Nem kell kisarkítani. Az éhezés viszont nagyon is valós probléma, ha egy gyerek nem jókor érkezik jó helyre.
2013. máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 anonim ***** válasza:
28%
Mit teszek? Nekem kéne tenni valamit, hogy ők ne szexeljenek felelőtlenül? Ne röhögtess.
2013. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!