Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újszülött mellett ki kell...

Újszülött mellett ki kell majd adnunk az egyik szobánkat, mert sajnos nagyon megszorultunk anyagilag. Hogy lehet ezt átvészelni? Más megoldás nincs, sajnos!

Figyelt kérdés
Most ugye az intim dolgokra gondolok,hogy nem hiányzik ugye az idegen,dehát...

2013. máj. 13. 14:44
 1/9 A kérdező kommentje:

Segítsetek légyszi! Itt annyi hasznos választ kapok mindig!


Ráadásul az albérlő férfi lesz,aki kb. egyidős a férjemmel.Tudom,hogy elég perverz,de attól rettegek,hogy mi van,ha mondjuk szülés után átvérzek és meglát,vagy rámnyit a fürdőbe...

2013. máj. 13. 14:51
 2/9 A kérdező kommentje:

És csak ő jelentkezett,szóval nem lehetett volna nő és kiadni pedig muszáj.


Kb. két hét múlva szülök,az albérlő jövő héten költözik.

2013. máj. 13. 14:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Le kell fektetni a szabályokat. Pl mindig kopogni a wc/fürdő ajtón, mielőtt bemegy valaki, hálószobátokba nem mehet be, plusz a többi, ami számotokra fontos. Amint megszegi, ki kell rakni.
2013. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A fürdőre, wc-re hasznos lenne felszerelni belülről egy reteszt, így biztosan nem fogtok egymásra nyitni (gondolom, te sem vagy kíváncsi az ő meztelen testére...:D).


Nem tudom hogy fogjátok megszokni, én biztos nem fogadtam volna be albérlőt pont ekkor.

Szülés után felborulnak a hormonjaid, amúgy is fura lesz neked az új élet, egyáltalán nem hiányzik oda még egy idegen is.

Arról nem is beszélve, hogy ha a kicsi hasfájós, sírós lesz, elképzelhető, hogy nem fogja tolerálni az éjjeli több órás üvöltést érthető módon és meglép onnan hamar.

2013. máj. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem tudok kiküszöbölni. Védőnő mit fog ehez szólni?
2013. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi köze hozzá? Amúgy nem tudom...szerintem semmit.
2013. máj. 13. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mekkora a lakás, ház. Ha egy hatalmas csaloádi ház, akkor kiadtam volna egy szobát. Ha csak egy panel tuti nem.

Te fogsz rá is főzni? Vagy ő külön főz, hogy osztoztok a konyhán, neked nagy szükséged lesz rá. Akkor, ha panel, akkor hogyan tudsz nyugodtan tejet fejni, szoptatni? Véletlen meg is láthat, engem zavarna. A babának kell majd egy napi, esti rutin, ha az elbérlő ezt nem tudja figyelembe venni majd, akkor bajok lesznek. Na, meg igen, a csecsemők sokat sírnak, főleg, ha fáj a hasuk. Szerintem ezt nem sokan tolerálnák a szomszéd szobában.

Amúgy a védőnőnek ehhez semmi köze!

2013. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
már, hogy ne lenne köze hozzá, hogy hogy lakik a gyerek.
2013. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A védőnőnek azt kell nézni, hogy a gyerek rendesen el legyen látva, a kötelező vizsgálatokra elviszik-e, megkapja-e a kötelező oltásokat illetve tisztaság legyen a házban vagy lakásban. Ha a gyerek nem szenved hiányt és tisztaság van, semmi köze hozzá, hogy hányan laknak együtt. Nyilván nem 40 nm-es 1 szobás lakásba fogadnak albérlőt, hanem pl. legalább 55 nm-es, bár nem írta a Kérdező, mekkora a lakásuk. A védőnőnek azt is mondhatom, hogy az öcsém, vagy bátyám az, vagy bármilyen rokon. Ha nem nyomorognak egy pici helyen mint a szardíniák, akkor semmit nem tud tenni a védőnő. Azt meg nem szabhatja meg nekem, hogy kinek engedem meg, hogy velem egy lakásban éljen. Azért egy albérlő által nem lesz veszélyeztetve a baba, reméljük!
2013. máj. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!