Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is meg kell (ene)...

Szerintetek is meg kell (ene) bocsájtani a megcsalást a gyerekek miatt? Terhesség alatt belefér?

Figyelt kérdés

Második gyerekünkkel vagyok várandós, veszélyeztetett. A naggyal nem voltam az, de most ágynyugalom van, szex is tiltva van.

A férjem megcsalt. Én emiatt szakítottam vele és 2 hónappal később beadtam a válópert.


Szinte mindenki a közelemben azt mondja, hogy ezen túl kéne lépnem, gondoljak a gyerekemre, ez belefér, őt is meg lehet érteni.

Hát én baromira nem tudom megérteni, hogy amikor én görcsölve, vérezgetve fürdettem meg elláttam a nagyot, akkor ő más nővel ment gyertyafényes vacsorára meg moziba meg szexelni. Nem beszélve arról, hogy nem tudok már megbízni benne.


Én látom rosszul? Ti mit gondoltok?


2013. máj. 21. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet megbocsájtani! Én sem terhesen, sem semmikor nem tudnám a megcsalást megbocsájtani!
2013. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jól látod, elmúlt már az az idő, amikor a feleség neve kuss volt, és mindenre jólnevelten bólogatott... Ilyen helyzetet semmikor sem kell eltűrni, ha veszélyeztetett terhesség és szexhiány miatt csinálta, ha nem. Azért vagyunk emberek állatok helyett, hogy ilyenkor ne az ösztöneink után menjünk. A férjednek ezt nem sikerült. Innentől nem nálad van a hiba, ha beadod a válópert. Aki szerint meg ezen túl kéne lépni, az lépjen túl, de a saját kapcsolatában, és ne neked osztogasson okos tanácsokat...


Bocs, hogy ennyire durván fogalmaztam, de az agyam megáll az ilyeneken. Ilyen szinten férfisoviniszta, megalázó dumát nem kell eltűrni senkitől, akkor sem, ha rokon vagy barát az illető. Teljesen jól látod a helyzetet, ne is hallgass rájuk.

2013. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Neked adok igazat. A férjed ha szeretett és főleg tisztelt volna, akkor nem tett volna ilyet, pláne nem amikor veszélyeztetett terhes vagy.

"Hát én baromira nem tudom megérteni, hogy amikor én görcsölve, vérezgetve fürdettem meg elláttam a nagyot, akkor ő más nővel ment gyertyafényes vacsorára meg moziba meg szexelni. Nem beszélve arról, hogy nem tudok már megbízni benne."

Na éppen emiatt nem tudnék megbocsátani neki. A gyereknek pedig boldog és kiegyensúlyozott, szerető szülő kell, és igazi boldogság, nem pedig látszat boldogság egy rossz házasságban. Szerintem jól döntöttél.

2013. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bocsájtanám meg!!! Legfőképpen ilyenkor kellene melletted lennie, megértenie téged, együtt bízni abban, hogy semmi baj nem lesz!! Ha ilyen kiszolgáltatott helyzetedben megcsal(konkrétan nem gondolt rád) akkor simán megcsal/megcsalt máskor is! :(
2013. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit?! Pont a terhesség alatti megcsalást tuti, hogy sosem tudnám megbocsátani. Mi az, hogy én fekszek, védem a gyerekemet, ő meg kamatyol, mert neki kell....na, ettől rágnék be nagyon.
2013. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

Kérdezhetek, anélkül, hogy hibáztatnálak? Amit te tudtál, megtetted, tehát kielégitetted más módon az igényeit?

Nő vagyok, mielőtt jönne a kérdés :)

2013. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen. De amikor 3ból 3szor kórház lett a vége, akkor már nemet mondtam.


Más módon neki nem jó, szerinte az a tiniknek való.

2013. máj. 21. 15:00
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

történet alapján és az utolsó kommented alapján bátran mondhatom, hogy a volt párod egy állat! ember nem gondolkodik így...

jól tetted, erre nincs bocsánat!

2013. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
pettingre gondoltam a más mód alatt,ha nem képes ennyit áldozni a gyermekéért, akkor lapát...
2013. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Belefér? Nem, nem fér bele, az ismerőseid nem normálisak, én sem tudnám megbocsájtani. És ha egyszer megtette, megteszi többször is!
2013. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!