Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hány évesen engednétek el...

Ti hány évesen engednétek el lánygyermeketeket nyaralni?

Figyelt kérdés
A Balatonra 2 évvel idősebb barátnőéhez, hogy ott is aludna? (Felügyelet lenne)Gyermekem 13 éves.

2013. jún. 16. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne szülői felügyelet, akkor már most is, persze azért hívnám telefonon.
2013. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha lesz felnött felügyelet akkor nyugodtan.A nélkül természetesen ne. Egy táborba is mehet egy kisebb gyerek is ha van kedve. Én 9 évesen is mentem barátnőmékkel nyaralni úgy hogy természetesen az ö szülei is ott voltak.
2013. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A sajátjaim még jóval kisebbek, de én 11 évesen nyaraltam először egy barátnőmnél szülői felügyelettel. Az én barátnőimet jóval hamarabb, már alsóban vittük nyaralni. 13 évesen már bőven mehet.
2013. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nittababy ***** válasza:
96%
Ha van felnőtt aki elkíséri és vissza is elmegy érte akkor igen elengedném!!De egyedül semmi képen sem!!
2013. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!