Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várandós kismamaként hol...

Várandós kismamaként hol barátkozhatnék?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk, aztán várandós lettem, nem ment minden simán, ezért itthon vagyok. Barátaim máshol tartanak az életükben, eltávolodtunk egymástól, néha írunk egymásnak, de ez nem olyan közeli. Kismamaként hol barátkoztok? Hasonló érdeklődési körű embereket keresnék, akik hasonló helyen tartanak az életükben. Első babánkat várjuk, 29 éves vagyok.

2013. jún. 28. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Babás fórumokon! Én sok jó barátot találtam így,azóta is tartjuk a kapcsolatot,ki derült páran közel lakunk egymáshoz,és személyesen is tudunk találkozni. :)

A babához gratulálok,jó egészséget kívánok Nektek!

2013. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány hetes kismama vagy? :)
2013. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
19+0 hetes vagyok ma. Fórumozni nem fórumoztam még, köszönöm, majd megnézegetem, milyenek vannak. :)
2013. jún. 28. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Merre laktok?Igaz nekem már 3 éves a lányom,de szívesen barátkoznék,mert én is messze kerültem a barátoktól és így eltávolodtunk:(
2013. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!