Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vesztek a gyerekeiteknek...

Mit vesztek a gyerekeiteknek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Irjátok le légyszi és azt is hány éves a gyerek.Ötleteket gyüjtök csak mert én még nem tudom mit vegyek.
2009. okt. 15. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Szia!4 éves fiú és 2 éves lány -mindketten kerékpárt kapnak.A nagyobb pótkerekest,a kicsi 3 kerekűt!Mi pedig megkapjuk a 3. babánkat:)
2009. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem az a kérdés mit vegyek, hanem miből...


Egyébként a nagy fiam 9 éves, apa IPOD-ot akar venni neki.

Van számítógépe, fényképezőgépe, telefonja...

Ruhákat fog kapni, hogy menő legyen a suliban! :)

A fekete cuccokért van most oda, 1 db fekete pólója van.


A picim 15 hónapos, valami hintafélére gondoltam, vagy ilyen állványos játékra, ami mellett tud pakolászni.

Szerelőállvány, minikonyha, vagy ilyesmi.

A Ficher Price-nak vannak még ilyen kis zenélős forgós cuccai, amin mindent lehet nyomkodni. Ezek mondjuk 20-30 ezerbe kerülnek. Esetleg a nagyszülők biztos beleadnak nálunk.

2009. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ficher Pice tanulószékre gondoltam,karácsonykor lesz 9hónapos.A tesóm lánya imádta már ebben korban.De még gondoltam hintára is.
2009. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.hát mi se költünk idén sokat karácsonyra mert nincs miböl de a gyerekeknek muszály valami kis ajándék :)nekem 10éves fiam,5 és 3,5éves lánykáim vannak és egy 2hetes fiucska
2009. okt. 15. 12:12
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
14 hónapos lesz akkor, rongybabát (kézzel készítettet) kap, bébitaxit, meg kézségfejlesztő játékot.
2009. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

nálunk is az a kérdés, hogy miből??

akkor lesz az 1 szülinapja is, tehát dupla ünnep!

Valami játékra gondoltam, de még nem tudom, nem túl drágát.

2009. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Auchan-ban láttam egész jó kis készségfejlesztő játékokat 2500-3500 körül. Én valami ilyesmire gondoltam. A nagyitól kap ruhákat. 14,5 hónapos lesz karácsonykor a kisfiam. :)
2009. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Még nem tudom, nekem egyenlőre még vissza van addig egy második szülinap a hónap végén, arra már megvan az ajándék.

Most mesekönyveket kap a fiam és kisautókat, meg zsírkrétát. Karácsonyig még van egy kis időm kitalálni valami szupit.

2009. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a lassan két éves lánykámnak minikonyhát veszek. Amúgyis imád főzni velem, bizti örülni fog.


[link]


És szerintem nem is drága

2009. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
1 éves lesz karácsonykor a babám, mesekönyveket és tanulókönyveket szeretnék neki. Rengeteg játéka van, azt most nem.
2009. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!