Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom (F32) nem akar gyereke...

A párom (F32) nem akar gyereket? Ha felmerül a kérdés-kifogásokat talál rá.

Figyelt kérdés
Mi lesz ha betegen születik a kisbabánk, vagy ha nagyon beteges lesz, és nem tudok visszamenni dolgozni? A gyerek csak nyűg, és rengeteg pénz, és megmérgezi a kapcsolatot! Azt mondja, lehet hogy akar-majd. 5 éve élünk együtt. Szeretem Őt, de kisbabát is szeretnék. Mit tegyek? (32)

2013. júl. 2. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
5 év alatt ez még csak most derült ki? Szerintem komolyan gondold végig, hogy mi a fontosabb... feláldozni a gyerek iránti vágyad, vagy keresni egy megfelelő párkapcsolatot. Ha ilyen alap dolgokban nem egyeztek akkor ez nem fog működni hidd el nekem.
2013. júl. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Választanod kell, hogy a szerelmes dél maradsz, vagy tovabblepsz. Csak nehogy ugy járj, ahogy egy ismerősöm, aki szinten otthagyta élete szerelmet, mer gyereket akart, aztán kiderült hogy nem lehet neki.....
2013. júl. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon ismerős, nálunk is hasonló volt.

Végül meg tudtuk beszélni és mist van egy gyönyörű kislányunk.

El kell gondolkodnod, hogy mit szeretsz jobban? Ezt a kapcsolatot, vagy inkább anya szeretnél lenni. Ha semmi képen nem juttok dűlőre, érdemes elgondolkodni, hogy így akarod e folytatni.

Nem megbántani akarlak, de 32 éves vagy. Ha új kapcsolatot kezdesz, akkor is még évek, mire gyereket vállaltok az új pároddal...

2013. júl. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Ez fontos része a párkapcsolatnak. Ha ebben nincs egyetértés, akkor alapjában különbözik az értékrendetek. Nagyon nehéz döntés.

Ha szeretnél gyereket, akkor kár lenne lemondani róla. El sem mondható milyen boldogság egy gyerek minden nehézség ellenére.

Volt egy elsöprő szerelem az életemben, de az az érzés szinte semmi a gyereked szeretéséhez képest.

Ha a párom szerint a kapcsolatot a gyerek "mérgezi meg", akkor én azt feltételezném, hogy nagy baj van odabent...

Nekem van egy ismerősöm, aki emiatt szakított az élettársával kb 6-7 év együttélés után.

2013. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

elég komoly dilemmába vagy!

De ha így áll hozzá a párod akkor lehetséges hogy téged sem szeret igazán!

Én is belefutottam már egy ilyen kapcsolatba szakítottam inkább vele!

Most másfél éve vagyunk kapcsolatba és 3 év múlva tervezzük a babát... Mi lesz ha akarsz babát és nem jön össze erre is kell gondolni!! Egyik ismerősömnek 8 év múlva jött össze a kisbaba............ Borzalmas az a egy ember nem akar gyermeket!

Mégis kire támaszkodhatna öreg korában pl látogatás stb...

2013. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. szept. 26. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szia , na mi a helyzet vegul ?
2016. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek. Hát még éltünk egymás mellett pár évet aztán végleg elváltak útjaink. Amit azóta sem bantam meg. Azóta férjhez mentem, külföldre költöztünk és boldogan élünk egyenlőre gyermekáldás még nem jött, de nem adjuk fel. Mindenkinek még egyszer köszönöm a hozzászólást.
2018. febr. 28. 21:40
 9/9 anonim válasza:
Na, mi a helyzet veletek?
2019. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!