Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17 hónapos kislánynál hajvágás?

17 hónapos kislánynál hajvágás?

Figyelt kérdés

Mostanra gyönyörűen megnőtt pici lányunk haja, már a szemébe lóg. Mit tegyünk?


Mivel egy kis örökmozgó, és bizony akaratos is, és nem fél kiereszteni a hangját, egy rendes fodrászt félek vele felkeresni. A saját fodrászom nem is vállalja. Hallottam olyanról, hogy vannak gyerekbarát fodrászok. Budapesten tud valaki ilyet?


Ha nem rendes fodrászatba viszem, akkor otthon magam próbáljam meg levágni? Ettől nagyon tartok, és a férjem nem vállalja.


Próbálkoztam azzal is, hogy majd hátra fésülöm neki, de ez sem megy, annyira még nem nagy a haja.


Ötletek? Vélemények? Tapasztalatok?



2013. júl. 19. 15:11
 1/4 Kerria ***** válasza:

Hasonló stílus a kislányom, mégis ha fodrász vágja, nem cirkuszol, nem hisztizik... gondolom mert idegen.


Itthon meg se próbálnám, félnék tőle. A körmeit is olyan nehezen tudjuk levágni, hogy csak na...


Ismerősöm ilyen baba/ gyerekbarát fodrászhoz vitte, megkérdezem majd és megírom.

2013. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 hónaposan mi vágtuk le a haját itthon a hajvágóval. Utána 2 évesen elvittem az én fodrászomhoz, kislányom hang nélkül, együttműködően bírta.
2013. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem lett hajvágóval túl rövid a haja? Lehetett annyira állítani? Gondolom, megijedt a hangjától. Mi örülünk, hogy végre megnőtt a haja, nem szeretnénk ha megint kopasz lenne.
2013. júl. 19. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:

2.vagyok.


Kettes fokozatúra vágtuk, mert a védőnő szerint az a vékony szálúból, dúsat varázsol és mi elhittük :-). Többet nem vágnám le. Most már 3 éves és a háta közepéig ér a haja. Nemsokára viszem majd megint fodrászhoz, hogy vágjon belőle egy kicsit.

2013. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!