Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, hogyan lehet FINOMAN...

Anyukák, hogyan lehet FINOMAN jelezni, hogy gyerekmentes összejövetelt szervezünk?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk gyerekellenesek, nekünk is van, de most gyerekmentes programot szeretnénk szervezni a baráti társasággal.


Csak egyszerűen mondjuk meg? Nem szeretnénk sértődést.


2013. júl. 29. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem csak egyszerűen mondjátok meg. Vagy tegyetek piros 18as karikát a meghívóra ;)
2013. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az egyenes beszéd a legjobb.Mi is szoktunk gyerek nélkül találkozni.Olyankor a mondatba fogalmazzuk.Mi lenne,ha hétvégén szerveznénk egy bulit és leadnátok a gyerekeket a mamának,mert mi is lepasszoljuk.Vagy menjünk kötetlen élményfürdőbe a gyerekek nélkül.Hétvégén vacsora csak 18 év felettieknek?Most ilyenek jutottak eszembe.Mégse hangzik úgy,hogy ne hozd a gyereked!
2013. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
szervezd meg a gyerekek felvigyázását a buli időtartamára.
2013. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
igen csak mondjátok meg, mindneki örülni fog egy szabad estének.
2013. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondjátok meg egyszerűen,hogy találkozzatok ekkor és ekkor itt ésitt és csak felnőttek.
2013. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is már a meghíváskor közölném, ha papír formájú, ha szóban, ha telefonon, ha neten történik, hogy "légyszíves, oldjátok most meg a gyerekek felügyeletét, mert most csak felnőtteknek szól a meghívás." Persze szebben is meg lehet fogalmazni, de én is biztos, hogy nyíltan megmondanám.
2013. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Disi ***** válasza:
100%
Mi is hivatalosak voltunk nemrég egy szülinapi buliba, megmondták hogy gyerekmentes lesz. Eszembe sem jutott ezen megsértődni. Ha esetleg nem tudtam volna megoldani, akkor én szólok hogy bocsi de csak fél órára jöttünk (ennyi időre este elvállalná a mama is) vagy bocsi de nem tudok jönni, mert nem tudom hova rakni.
2013. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zabmester ***** válasza:
100%

Nekem ez eddig még soha eszembe sem jutott, mondjuk főleg azért, mert a barátaimnak nincsenek gyerekeik, úgyhogy ez nem is merült fel eddig, inkább én vagyok mindig az, aki kipuhatolja, hogy egy bizonyos program "gyerekbarát"-e, vagy sem.

De amúgy szerintem simán meg lehet mondani, hogy menjünk el ide vagy ide, csak felnőttek. Nincs ebben semmi sértő, szülők is szervezhetnek felnőtt programokat, miért is ne?

2013. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van 2 gyerekem, szerintem nincs abban semmi sértő, ha egyszerűen megmondjátok. Mondjuk én mindig rá is szoktam kérdezni, ha megyünk valahová, hogy gyerekes program lesz-e, de van aki nem teszi.
2013. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam :-)


Szoktunk "házibulit" rendezni, ahová jönnek a gyerekek is. Ennek szeretnénk most a gyerekmentes verzióját.

2013. júl. 29. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!