Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha rögtön kapok tejelapasztó...

Ha rögtön kapok tejelapasztó gyógyszert szülés után, akkor megnyúlhat a mellem? Vagy akkor tuti olyan marad, mint volt, de minimum nem sokat változik?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem leszólni akarlak, biztos van rá fontos egészségügyi vagy karrier (pl. modell vagy) okod, hogy nem akarod szoptatni a babádat, csak tényleg érdekelne, hogy ha rögtön elapasztatod, akkor honnan fog anyatejet kapni a babád? Vagy van szoptatós dajka kilátásban?
2013. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Én a 2. babmat szoptatom, és nem nyúlt meg a mellem. A terhesség alatt is változhat a mell, nemcsak a szoptatastól, úgyhogy kérj valakit, hogy hordja ki a babdat, biztos, ami biztos.
2013. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Inkább ne szülj gyereket!
2013. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terhesség alatt annyit nyúlt a mellem h nem is gondoltam volna. Nekem már akkor totál elváltozott és a szoptatástól nem nyúlt semmit. Igaz csak 2 hónapig tudtam szoptatni de mondom terhesség alatt változott el sokat. Szóval nem garancia h ha elapasztatod akkor nem változik mondjuk kisebb az esély rá de nincs garancia. Tényleg sok függ tőle h amíg csak hordod a babádat mennyit "torzul".
2013. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Két gyermekem van, nem tudtam Őket sokáig szoptatni, de amíg volt tejem igyekeztem. Semmit nem változott a mellem, ugyanolyan, mint szülés előtt volt.


Őszintén, én inkább vállalnám a plasztikázást (pedig nem vagyok híve) a szoptatás után, mint megvonjam a babámtól a tejet.

Ha egészségügyi indoka van, akkor megértem.

2013. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Inkább plasztika szerintem is, minthogy a baba ne kapjon anyatejet.
2013. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
A mell nem a szoptatástól nyúlik meg, hanem a terhesség alatt megduzzadó, majd a szoptatás végén leapadó tejmirigyektől. Tökmindegy ebből a szempontból h szoptatsz-e vagy apasztasz, azok a mirigyek már az első terhességi hetekben megnőnek és pontosan ugyanúgy viselkednek a végén, akár szoptatsz évekig, akár egyszer sem. Ha genetikusan arra vagy kódolva, csak egy üres zacsi marad, ha másra, akkor meg szép kerek és feszes lesz mindentől függetlenül.
2013. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A hetes válaszoló véleményét osztom. Ha a terhesség alatt nőtt a melled, simán búcsút mondhatsz a feszességének szoptatás nélkül is.
2013. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

Kamu, nagyon unatkozhatsz. Nincs ilyen önző anya a földön...


Az agyad megnyúlhat, a melled nem.

2013. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért gondolod h kamu nagyon sokan elapasztatják a tejüket sokan egészségügyi okokból és vannak akik csak úgy tényleg. De itt nem tudjuk mi miatt apasztatja el. nem olvastam sehol tőle h azért h védje a mellét. Lehet egészségügyi okai vannak és mivel így kell tennie gondolom eszébe jutott h ha nem szoptat változik-e a teste. Nem értem miért kell rögtön lehurrogni minden pontos információ ismerete nélkül. Ha meg semmi oka nincs rá az is az ő baja ő tudja. nekem se kevesebbem se többem nem lesz attól ha szoptat vagy sem. A kérdésre válaszoltam a többi nem rám tartozik. Szerintem mindenki tegye ezt ha meg nem tud érdemleges választ adni akkor ne is tegye. 4-es válaszoló voltam.
2013. aug. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!