Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy egyedülálló anya milyen...

Egy egyedülálló anya milyen támogatásra számíthat az államtól?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Magasabb családipótlékra esetleg a Polgármesteri Hivatal vagy a Családsegítő ad valamennyit,de ez nem nqagyon sok.
2009. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ az etnikumhoz tartozol-e.Már bocs,de a magyar tisztességes ember le van ebben az országban sz.rva.Kapsz kb ezer ft-al több családit,meg esetleg ha a népjóléti megítél némi segélyt.De az sem biztos,hogy kapnál rendszereset.Ha normális dolgozó nő voltál,Megfelelőnek látják a körülményeidet akkor felejtsd el.Ez az ingyenélők gyerekből élők országa.Itt az él jól,aki nagy ívben kerüli a munkát,szül egy rakat purdét.ÁÁÁhhh...szóra sem érdemes.Menekülni kell innen ha lehet.
2009. okt. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen,megemelik a családit,de ne számíts sokkal többre,valamivel több 1 ezresnél ha jol emlékszem.meg az önkormányzatnál lehet igényelni valami segélyt,azt hiszem gyermekvédelmi támogatás.azt nálunk évente kétszer adják,gyerekenként 5500 ft.
2009. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Egyedülálló szülőknek járó juttatások:

[link]

Az anyák és gyermekek joga szociális és gazdasági védelemre:

[link]

De googliban megtalálod, h átmeneti segélyt meg hasonlókat ki, mikor, miért kaphat.

2009. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Amit 19,18 belinkelt ezek ám a nagy támogatások.Nesze semmi fogd meg jól....sssssssss
2009. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Pusztán azért, mert valaki egyedülálló szülő, jár egy ezres a családihoz.

Aki GYED-en/GYES-en van, az folyamatos segélyt nem kaphat, mert egyet már igénybe vesz, nem kaphat kettőt. Ezen kívül vannak jövedelem-függő támogatások, pl. lakásfenntartási támogatás. Én erre 4000-ret kapok havonta. Plusz ugye a gyerekem már bölcsis, neki ingyen van a bölcsije.

Ennél több támogatást én nem találtam, pedig két éve azon vagyok, hogy legalább egy kicsit több legyen a kasszában.

2009. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
19.18-as vagyok. Hát igen, hiába kerestem, nem találtam. El van lehetetlenítve a magyarság élete. Nem csak az egyedülálló szülőké, hanem kb mindenkié...
2009. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!