Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/306 anonim ***** válasza:
70%

Miért neked milyen van? Felsőfokú pelenkamosó?

És nekem miért nem lehet karrierem? Mert neked úgy tetszik? :D Vagy mert neten keresztül megmondod hogy hülye vagyok? :) Hát akkor te is, mert "lesüllyedtél a szintemre". :D Az ész meg a gyerekakarás nem függ össze, sőt még a stílusommal sem függ össze.

2009. nov. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/306 anonim ***** válasza:
0%
Nézd te tudod, de szerintem megfog változni egyszer a véleményed. És valószinű akkor már te öregleszel. amugy lemered irni hány éves vagy?
2009. nov. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/306 anonim ***** válasza:
0%
Az én gyedemet Én fizetem!És nem te...ha te fizetnéd nem i kéne...bamba vagy....sosem írtam olyat,hogy lelőném a kutyádat!!!!Azt írtam jobban szeretem az állatokat,mint az embereket!Örülök,hogy te is szereted,de annak nem,hogy most már bizonyosan elmebeteg vagy!Ezt a kérdést lesed és figyeled,hogy ki válaszol rá!És látod semmit sem tudsz a gyermeknevelésről mégis beleugatsz!Gyermeket pedig nem azért szülök,hogy rám nyissa öregkoromban az ajtót,hanem mert TUDOM szeretni és azt akarom,hogy lássa a világ szépségeit!Ennek fényében megígérem neki,hogy sosem fog veled találkozni!Én nem a kutyáidat lőném le,hanem téged,mert irtó gusztustalan 1 féreg vagy!Te és a hozzád hasonlók terhelik Földet!Am...tudok én olvasni...csak nem tudom mit jelent a közfutott :DDDD nyugi babám lasan írj és akkor tuti,hogy helyes lesz!És igen lelki beteg vagy,hiszen süt az írásodról...jobb lenne irkálás helyett magadba nézni!!!És miért öregednék meg úgy ahogyan te írod????Hiszen a párom szerelmes 5 év után is és az lesz 50 év után is...lesznek jól nevelt,tanult gyermekeim,akik szeretni fognak!Tudod....családi PÉLDA!!!!És ápolatlan,kócos-zsíros hajú????Ezt már honnan szedted????Jobban nm tudsz?Na hajrá had tanuljak valami új lúzer szöveget tőled!Apuci kiköltözik a kanapéra?Te ilyeneket honnan szedsz?ÁÁÁÁÁÁÁ értem...tehát nálatok ez volt....tudod mindenki magából indul ki!És ha nem lennél kancsal még azt is látnád,hogy nem az a hozzászóló vagyok akire gondolsz!De háááát,ha annyiszor összeragad a szemed ideje aludni menni!Tudod mi hiányzik neked???EGY JÓ DUGÁS!Tuti nem lennél olyan morci!!!!!
2009. nov. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/306 anonim ***** válasza:
60%

Már leírtam, olvass vissza, és számold ki. :D Amúgy meg egykét éve egyetemista voltam. Amit úgy számolj, hogy 20 évesen mentem és 5 éves volt a képzés, és még utána pár más dolgot is tanultam. Most is tanulok. Azt ami érdekel. :)

És ha nem változik meg akkor p*fára esel, hogy nincs igazad? Lehet gyerek nélkül is boldogan és normálisan élni? És különbenis. Megintcsak te vagy fölényben, mert hiába mondok akármit is, neten ezt nem lehet bebizonyítani. Akármit írok, akármit gondolhatsz rá... Nekem akkor lesz gyerekem, majd ha a kutyám farkcsóválva megy egy idegenhez... xD Ami kb azt jelenti hogy soha (és nem csak azért mert nincs farka :D)

2009. nov. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/306 anonim ***** válasza:
79%
A kutyalelövős nem neked szólt.
2009. nov. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/306 anonim ***** válasza:
11%

hát persze hogy nem nekem szólt a kutyalövős,mert azt sem tudod kinek szólt.


ajjaj bajok vannak a te fejedben egyre jobban bizonyítod. Már olyan öreg vagy,hogy ki sem mered írni hogy hány éves vagy azt a bizonyos számot:)

2009. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/306 anonim ***** válasza:
63%

Nem nálunk nem ez volt, mert nem a gyerekuralomba születtünk. :D Ezeket itt olvasom, csak neked nem tűnik fel. :)

És honnan veszem? Onnan ahonnan te hogy én egyedül fogod megdögleni csak azért mert nincs gyerekem. :) Azért mert eleresztettem magam, még nem vagyok elmebeteg. :D Nem veszed észre hogy ugyanígy írsz ahogy én? Idegesen és mérgesen és !!!! meg ????. És tudod a sietve írás nem egyenlő a helyesírás nemismerésével. És semmi közöd hozzá, hogy milyen az életmódom. Nem ezt a kérdést lesem, hanem a gépemen csinálom ezt-azt.

Hiába kapaszkodsz. A nevelésed nem garancia semmire. :) És ha nem azért szülsz gyereket hogy legyen aki rédnézzem és a többiek sem, akkor miért jön mindneki azzal, hogy ha én nem szülök, akkor egyedül halok meg? Ne aggódj, ha már kész lenne a házunk vagy ha most nem esne az eső és a sz*r magyar utainkon nem lenne ekkora sár akkor nem itt olvasnám a beszűkült anyatigriseket.

2009. nov. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/306 anonim ***** válasza:
79%
Miért? Nem tudaz számolni? :D Mi közöd van hozzá? És mit számít, hogy 24-26-28? Akkor is ezt gondolom és kész.
2009. nov. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/306 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg milyen országba menekülsz?Ahol nincsenek gyerekek?Akkor az tuti nem Sohaország!!!!Neked Mészapics@baországba kéne menned!Ott jól éreznéd magad!Gúnyolódni egy olyan emberen aki az álmait próbálja valóra váltani és a szerelmét beteljesíteni irtó undorító dolog!Jó neveletlen 1 picsä vagy!!!!Mi lenne,ha neked éveket kéne várni arra,hogy a kutyád leüljön!Vagy arra,hogy elmenj másik országba!


"Én sosem tenném tönkre magam akármennyire vágyok is valamire. "

Akkor neked nincsenek álmaid!nem vagy képe küzdeni semmiért!Akaratlan barom! :DDD

Menetrendre csinálni a szexet?????Tudod ez a szerelemben nem így megy!Nem csak akkor szexszel az ember,hanem akkor is!!!!Te tuti 1 évben 1x csinálod,azért vagy kicsit bolond!!!!Egy egészséges párkapcsolatban az ember 1 héten akár 4-5 is csinálja!Ha közben jön a peteérés,akkor duplán!!!De te erről gondolom semmit sem tudsz!Mármint a dupla élvezetről!!!!De a végén ezek az emberek mégis csak boldogok!Nem mondom,hogy te nem lehetsz gyerek nélkül boldog,de annyira mint egy babával vagy éppen több babával soha sem!

2009. nov. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/306 anonim ***** válasza:
100%

Ez írta itt, akinek nagylánya már kéépes anyuci nélkül aludni 10 percet

"Én IS KLÖVETNÉM A LÁBADMELLŐL BÁRMIKOR vagy mérgeztetném meg Nem számít hogy 12 kiló az enyém is akkora (spániel) de nagyot harap a példa bizonyítja -Kerítésen kívülről akarta megsímogatni egy gyerek.- "

2009. nov. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!