Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/306 anonim ***** válasza:
0%

mi az hogy tudasz számolni?????


Inkább te tanulj meg írni kedves, és ne légy már ennyire mérges. Te magadnak akarsz bizonyítani,nem nekünk.Látszik mennyire ideges vagy és begurultál.

na ha ennyivel nagyobb felelősség egy állat mint egy gyerek ahogy te mondod, mért van időd itt fecserészni. irány megetetni. egész nap e kérdésen ültél, hogy beszólhass.Magyarázkodhass!nagyon buta vagy!!!!!!mért mondod el másnak hogy te nem akarsz gyermeket ha tudod hogy lenéznek?szerintem ez amúgy is magán ügy hogy akarsz e vagy nem. Ja és nem a kérdésre gondoltam.

2009. nov. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/306 anonim ***** válasza:
82%

Én nem menekülök. Egyik olvasó találta ki. És nem a gyerekek elől megyek el innen hanem, mert nem vagyok kiváncsi hogy teszik tönkre az országot, mert nem szeretem ezt az időjárást és mert érdekel más hely. És miért ne gúnyolhatnám a te nagy álmod, ha engem is kigúnyolnak? Neked nem nagy szám amit én csinálok. Nekem nem nagy szám amit te csinálsz.

És ugyanolyan boldog leszek gyerek nélkül, és ha ez fáj akkor szüjjé még párat.

Aztán pedig olvast el az itteni kérdéseket, és rá fogsz ismerni az én kiparodizált példáimra (jaj remeg a gyerek stb) Szánalmas, amikor valaki még csak azért szexel. Ne aggódj az enyémmel minden rendben van. Nem kell magam korlátoznom, mert jaj ha túl gyakran, akkor nincs elég anyag, és mert jaj most épp nincs pém. :D

2009. nov. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/306 anonim ***** válasza:
0%
Jajj most kijátszottad a "baj van a helyesírásoddal" lapokat!Nagyszerű ezt már ismerem!Tudod beragad néha az S betűm!De ehhez nyilván logika kell...úgyhogy értem miért nem vetted észre!Én nem vagyok ideges....te vagy az...egyre jobban...csak most vigyáztál,hogy ne látszódjon az írásodon,nehogy igazam legyen!Annyira pompás veled beszélgetni!Én már közben tervezem mit főzzek a CSALÁDOMNAK ebédre...TE meg mindjárt agyvérzést kapsz a túloldalon!!!!a mentők száma....104....!!!! :DDDDDD
2009. nov. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/306 anonim ***** válasza:
33%

Azért, mert a kutyáim nem időre esznek! Mivel én vagyok a főnök, ezért minden akkor van amikor én akarom. Amúgy meg ne okoskodj. :) Gondolom te is az igény szerinti szoptatás híve vagy, és egésznap a melleden lóg a gyerek. Nekem csak 2 perc megetetni a kutyáim. :) Akiket nem is látok ilyen időben, mivel csodálatos országunkban még egy sz*ros lápma sincs az utcán, házba, kertbe meg nincs elég hely. :D

És az hogy sietek az írással, nem azt jelenti hogy mérges vagy, mert mindig így sietek vele! :) Az elirás meg nem írni nem tudás.

2009. nov. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/306 anonim ***** válasza:
79%
Jah, remélem elviszik a kölyköd. Meggondoltam magam, hozzánk aztán ne törjön be, mert féltem a kutyáim. :)
2009. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/306 anonim ***** válasza:
77%
És megmutathatod honnan veszed hogy ideges vagyok? Abból mert sietek vagy abból mert a sietéstől elírok, mint mindig. Tudod életemben akkor látok csak orvost amikor feliratom a tablettát, miközben mindenki körülöttem állandóan döglődik. Nem baj! Itt az orrszívó porszívó! Nehogy a gyereknek rossz legyen hogy nem kap levegőt. :D
2009. nov. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/306 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem a gyerek remeg hanem TE!Vajon vörös már a fejed?Küldj kérlek képet magadról...úgy várom már!!!!!Vigyázz néha vegyél levegőt!És ha visszaolvasnád azokat amit Te írtál akkor rájönnél,hogy miért fikáznak ki!!!!!!Remeg a gyerek...most már írj mát is!Először leírod 25 sorban ugyanazt,aztán egy máik témát 40 sorba,de annak a tartalma is ugyanaz...közben remeg a kezed és már a fejed is fáj...vérnyomás a plafonon!Egyébként,ha nem akarod,hogy beszóljanak neked,akkor egyszerűen ne írj!!!!

De komolyan...ha még1x ugyanazokat leírod 6 kommentben is...átnyúlok a képernyőn és megfejeltetlek vele!

2009. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/306 anonim ***** válasza:
69%
Lehet hogy én sz/r vagyok, de legalább nem adom tovább a gyerekemnek mint te a rosszindulatod meg a h*lyeséged. Aki ilyeneket mond annak a gyereke sem lesz különb! Ja vagy ezt nem is lehet neten keresztül megitélni? Naháát :D Én legalább megtehetem, mert senki mást nem nevelek ilyenre! :D Na jó, ez túl unalmas, amúgy meg le vagy maradva, mert én már tudom mit fogok csinálni xD Ez igazán vicces. De mégsem annyira mint egy nomrális emberrel beszélgetni (ld nem szült és szűkült be). Alig várom a holnapot. Legalább a kutyaiskolába nem járnak babucikák meg anyucikák. :D Jobb is ha gyűjtöm az erőm, mert jövőhéten, verseny Németországban! *-* :D <3 De természetesen még megvárom míg hazaér a párom és felhív :D Engem úgysem ébreszt fel éjszaka senki. Bár igaz arra is felbredek, ha a kutyáknak valami baja van a kert másik végében. Szal megyek, mert épp egy vonatról leszállót esznek a kerítésnél. :D
2009. nov. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/306 anonim ***** válasza:
0%

Áhhá szóval te vagy a főnök!Akkor ki uralkodott rajtad kiskorodban?Apu...anyu...tanárnéni???De most tényleg ide akarod írni a kifogásaidat az országgal?húúúúúú ez most megint hosszú lesz!!!A mellemen lóg egész nap a gyerek?Basszus te egy látó vagy!Jajj el is szégyelltem magam...ugyanis most megvakartam a hátam...nézd már meg lécikeee...nincs ott egy szösz ami esetleg csikizhet???Ki akar hozzád betörni?A végén még elrabolnák a szüzességes vagy a nyugibogyóid!!!

És abból tudom,hogy ideges vagy,hogy egymás után 3 kommentet is írsz...ideges vagy és nem tudod összeszedni a gondolataidat!!!!

2009. nov. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/306 anonim ***** válasza:
74%
Nem, tudod nem szerem a sötét színeket. Én a hófehér bőrt szeretem. Épp ezért nem is napozok. :d De a hajam vörös. :D
2009. nov. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!