Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/306 anonim ***** válasza:
19%
Jah és bocsánat lemaradt...abból is gondolom,hogy olyan durván visszavágsz(legalábbis szeretnél),hogy megvédd magad attól,amit te is tudsz csak titkolsz!És mindenféle kártyákat játszol meg,mert azt hiszed,ettől majd megijed és rosszul érzi magát az "ellenszegülő" és majd jól póruljár!
2009. nov. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/306 anonim ***** válasza:
19%

Fú te most aztán rázúdítod a világra minden bajod!Tudod ez nem baj,csak nem idevaló,hanem a neurológiára!!!!fehér bőrszín...fekete bőrszín...blablabla....sorold még kérlek...miért csalódtál még a világban,mi bánt,mit szeretnél megosztani velünk???

Basszu ez egy ingyenes gyakorlat!!!! :DDDDKöszi szivi!

És ha tudni akarod a bőrszínem....ZÖLD!!!!De psszzzzt ezt csak te tudod...mások elől rejtegetem!!!!

2009. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/306 anonim ***** válasza:
77%

Nem nyugibogyót szedek, hanem tablettát amely minden egyes alkalommal nem engedni hogy egy jó szex után valami belém akarjon tolakodni. :)

És amihez nem értesz ahhoz ne szólj. Tudod a kutya falkaállat, ez azt jelenti, hogy RANGSORban él. Amely pedig azt jenenti, hogy naálunk nincs egyenlőség. Vagy én vagyok a főnök vagy ő. És a főnöké az elsőbbség, övé minden jó, ő kap mindenből a legjobbat. Mert a kutya az falkaállat és nem ember. Alapállásban a kutya szerint a gazda a főnök, de ha nem ezt látja, akkor az fusztrációt okos neki, agresszív, neveletlen lesz, mivel azt hiszi valakinek vezetni kell, és ha nem nekem akkor neki. És hát tudjuk a főnök szerepe mennyi stresszel jár. Ezért stresszesek azok is akik vezető beosztásban vannak. Tehát nem azért uralkodok a kutyáimon, mert valami hülye barom vagyok, hanem mert a kutyának erre van szüksége, és nem arra hogy emberként kezeljék és ágyban aludjon meg tortát egyen. Na pááá, ja amúgy a kutyáimban is van vörös szín. :) De szerintem rohant mert már a te gyereked feje is vörös, mert szegénykee nem tudja átaludni az éjszakááát, és még az LLL is azt mondta, hogy az a jóóó. :) ^^

2009. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/306 anonim ***** válasza:
74%
Azért írtam mert meggyőződésed hogy én vörös vagyok a méregtől. :) Mert te olyan okos vagy hogy idelátsz. Kezed meg ne mert idetolni, mert nem akarom, hogy a kutyám megmérgezze. xD
2009. nov. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/306 anonim ***** válasza:
0%
Maradjunk annyiban hogy neked nem az itt válaszolgató nők és férfiaka abajod hanem az hogy nem mindenki veled foglalkozik. HA felnőtt nőnek érzed magad akkor viselkedj is úgy mert egyenlőre nem ezt teszed! Elégítsd ki a saját és párod vágyait és érezd magad boldognak ezt kívánom neked. Volt itt egy másik kedves válaszoló aki azt írta amit Te, nem emlékszem hogy bárki letámadta kur.vázta vagy darab szarozta volna le. De ezt Te nem veszed észre mint Ember és mint 100% Nő úgy gondolom hogy Neked az a legnagyobb bajod hogy élsz... Nem a halálodat kívánom csak észt a fejedbe. Remélem tényleg 23 körüli vagy mert gáz ha 30 éves nő ekkora állat mint Te, hogy csak Ő a világ közepe és csak Ő róla szól minden. A gyengébbek kedvéért! az Ő az TE vagy. Jól szórakozok rajtad válaszolj kérlek. Most nem analizáltam de remélem nálad ez is azt jelenti
2009. nov. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/306 anonim ***** válasza:
13%

jajjjjjj te csóri gyermektelen!!!!!!!!!!!!Szegénykém milyen élete volt gyermekkorában???És szegény nek milyen lehet most:(((((


Sajnállak hogy azt a hatalmas boldogságot, amit én érzek hogy látom a kisbabám soha nem fogod megtudni milyen:)És meg sem érdemled!!!

2009. nov. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/306 anonim ***** válasza:
0%
mit érzel mikor egy 3 hetes babát meglátsz?
2009. nov. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/306 anonim ***** válasza:
74%
Mivan tudsz másolni? :O Nahát. Melyik billentyűvel kell? Más azért nem reagált, mert vagy nem mer szólni hogy őt ne ágybetétezzék vagy mert nem érdekli, hogy ágybetétezik.
2009. nov. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/306 anonim ***** válasza:
15%
Remeg, hogy jajjjjjjj ne hozzátok ide!!!!csúnya és sir is félek tőle mert még beleszeretek, és félek hogy nekem is kell egy baba. és aztán nemtudom sajnáltatni magam, hogy nekem nem kell gyerek, mert rossz volt a gyerekorom .
2009. nov. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/306 anonim ***** válasza:
0%
Na végre...komolyan mondani kellett neked,hogy ha nem akarsz beszólásokat akkor ne írj!Jézusom...nem vagy gyenge!Olyan uncsi volt a kutyás rész de komolyan...kifogytál ugye????De csakhogy tudd,a fogamzásgátló mellet is lehet teherbeesni!!!!Szomorú...van jobb is...operáltad magadat férfivá!Szexibb leszel egy 20 cm pucuval!Főleg ha hófehér vagy!És vigyázz a bőrrákkal...mivel fehér vagy ciki lenne ha a kutyád megrágcsálná a kiálló rothadó szemölccsé vált izédet!!!!!!
2009. nov. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!