Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/306 anonim ***** válasza:
26%

Persze tudok másolni:) meg Fel is tudok nevelni gyereket!De te nem is tudnád fölnevelni erről van szó,mert azért nem akarsz gyereket:)


Szánalmas vagy barátom!Nagyon szánalmas!


szeretnél te babát, legbelűl,csak tudod hogy nem tudnád fölnevelni, mert nincs semmid! anyádnál élsz akit el akarsz hagyni, szar gyerekorod miatt.

Hogy is lenne pénzed, ha itt ülsz és nem dolgozol, egész nap ezt az oldalt olvastad!!!!Ha nem érdekel a gyerek téma mért vagy ebben a kategóriában?hogy hogy itt olvasgatsz?meg mondom én neked mért:Mert azt bizonygatod magdnak hogy nem kell gyerek, közben meg szeretnél.

2009. nov. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/306 anonim ***** válasza:
40%

Semmit végülis. Mert nem szoktam olyan dolgokkal foglalkozni inkább amitet nem tartok jónak és szépnek. :) De mondhatom azt is, hogy rondának tartom mert aránytalan, és ha még sír is akkor idegesítőnek, és ingerenciát érzek arra, hogy megtudjam, mennyi ideig bírja szuflával (természetesn a kutyám nem hagyom sírni, csak ha hisztizik) :D De ez csak akor van ha idegesít. Amúgy meg sem látok őket, mert nem akarok velük foglalkozni amíg nem muszáj. Semmi szépet nem látok bennük, főleg nem érdekeset. Egy felnőtt, arányos ember. Na az szép. :) Am tényleg borzasztó gyerekoro volt, nem kaptam édességet, és 10 évig kellett könyörögnöm az első kutyáért!

Az unatkozást jó itt elűzni. :D Én szívemet is eltöné a boldogság, csak az a baj, hogy k*va sötét van és a kutyáim nagyrászt feketék. :D Mostmár tényleg megyek és megcsodálom őket, mert nem bírom nélkülük. xD

2009. nov. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/306 anonim ***** válasza:
0%
hejsz, nem tudsz még hazudni sem!!!!egyszer azt mondod anyádnál élsz, máskor meg azt,hogy van ház,kocsi tsb. és mond már meg hogy a kedves férjed az hol van?anyádnál az is???
2009. nov. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/306 anonim ***** válasza:
65%
Nem, azért, mert szeretek röhögni a szánlmakon ( 43 hetes vagyok, fájásaim vannak, akkor én most lehet hogy szülök? oO) És mint mondtam épül a házunk. Hacsak a cigányok el nem lopják addig mint mindenhol a környéken xD Na legalább nekik van eszük szülni. És nem tudok felnevelni egy gyereket. Tudod milyen az. Lehet hogy a gyomrod képes megemészteni valamit, de te akkor sem eszed meg meg undorodsz tőle. :D Mondtam hogy semmi közöd hozzá, hogy én mikor és mennyit ülök itt. :D És téged minősít az is, hogy neten keresztül okoskodsz. :D
2009. nov. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/306 anonim ***** válasza:
0%
amig nem muszály nem foglalkozol velük?????????na látod fiam!!!!te szeretnél gyereket csak nem mered magadnak bevallani. vén róka!azt elmondom én fiatalabb vagyok nálad :) 3 gyerekkel méghozzá:)
2009. nov. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/306 anonim ***** válasza:
0%
Jah azt dugizza...ő meg cicikélteti a kutyusokat...azokkal szokott szexelni is!Vagány nagyon...már 10 perce mondja,hogy megy d még mindig itt rothad a pofája...mazochista!!!
2009. nov. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/306 anonim ***** válasza:
100%
Hát muszáLYnak biztos nem muszáj 3 gyerekkel. :) Azt úgy értettem, hogy amíg nem nyomják a szarost az orrom alá. :) Mivel nem akarom hogy lecsukjanak, mert odébbrúgom, ezért muszáJ ránéznem. Igen van házunk. Csak még nincs kész. :D Mindigis azt mondtam, hogy épül a házunk. Kocsim attól még lehet.
2009. nov. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/306 anonim ***** válasza:
12%

na mivan nem vagy fáradt? nem eteted meg a kutyidat????????az előbb mint ha azt mondat volna:)

aztá holnap ne felejcs el benézni ide, mert nem hagyhatod,hogy ne a tiéd legyen az utólsó szó:)



én tudod mit főztem ma? pirított levest,és paradicsom főzeléket húsgombóccal.Éste mit?

2009. nov. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/306 anonim ***** válasza:
22%
De kár, hogy szuka kutyáim vannak. :,( No mindegy. Majd felcsatolhatóval xD
2009. nov. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/306 anonim ***** válasza:
12%
mond még el 5 ször hogy van házatok,csak épűl! meg azt (mert már elfelejtettük)hogy ne nézzenek már téged ri-bancnak meg k..nak meg gonosznak:)
2009. nov. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!