Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/306 anonim ***** válasza:
0%
Megtudnál öl-ni egy gyereket?De most öszintén!
2009. nov. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/306 anonim ***** válasza:
0%
amiket irt a gyerekekről.... háááát nem is tudom mért van ilyen ember!!!!!hogy lehet egy gyereket nem szeretni?
2009. nov. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/306 anonim ***** válasza:
79%

Te meg nem tudsz olvasni. :) Nem minden kutyám vemhes hanem egy. :) Aki TÁRSTULAJDONBAN van a tenyésztőjével. :D Nah vajon tudod mi az? :D Én ugyan sosem fogom szaporítani, mert nem bírom a tk nélküli meg a keverék kutyákat a tulajdonomban. Ha másé, jöhet, én megszeretegem, de otthon nem akarok olyan, mert nem lehet velük versenyezni. :)

És mind mondtam, olyat kerestem aki hasonlít hozzám, mint mindenki más is ezt teszi. Ebből az következik, hogy ő sem akar gyereket. Gondolom ő is hülye, mert ő még csúnyábbakat is mond ezekről néha. :D Volt olyan aki meggondolta magát, azzal elváltak útjaink. Ennyi. Amúgy meg a palacsinta édes volt. :) Én csak a rántotthúst szeretem, és csak a házicsirkéset, mert a boltinak nincs íze. A kutyáimért meg az életem is adnám, lehet te megennéd a gyereked, én nem tudom... :)

2009. nov. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/306 anonim ***** válasza:
0%
Dicsak!Eltünk a kedves 30 éveske:)
2009. nov. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/306 anonim ***** válasza:
19%
Nem szereted a szelíd kutyákat?Akkor hozzád a vadgesztenye illik!És a 3 mudi?Vagy szaporítottad a pincsit egy bordeauxi doggal és adtál neki új nevet?Ez egy nagy termetű horpadt orrú rövid lábú nagy fogú hosszú f@szú lett mi?
2009. nov. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/306 anonim ***** válasza:
0%

mi van kedves ideges vagy?????Talán ha lenne gyereked nem lennél olyan ideges:)


voltál már terhes?

2009. nov. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/306 anonim ***** válasza:
62%
Nem xD Én csak a megszokott életem akarom amit kialakítok, és nem a börtönben akarok ülni, és nem vagyok egy gyilkos állat. De ha mondjuk választanom kéne a kutyám között meg egy gyerek között... De persze egy felnőttel is ez lenne. Mindenkinél jobban szeretem pket akit nem ismerek. Csak a páromnál meg a szüleimnél nem. Természetes ha annak ellenére, hogy gyógyszert szedek+ gumit használok, becsúszna, nincs az az isten amiért én megszülném.
2009. nov. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/306 anonim ***** válasza:
71%
Mi van?? K*va ciki ha nem ismered CSODÁS országunk kutyáit! :O Pedig nemzeti kincsek! Pont a mudi híres arról, hogy nagyon egygazdás...
2009. nov. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/306 anonim ***** válasza:
0%
Akkor igazán gusztustalan embert fogtál magad mellé!Ok,hogy utáljátok a gyerekeket,mondtok róla csúnyát...akkor én is mondok csúnyát rátok és mivel az első 10 oldalon keresztül nagy betűvel írtad a tolerancia szót...el kell,hogy fogadd a véleményem rólatok!
2009. nov. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/306 anonim ***** válasza:
100%
És mint már mondtam, nem szaporítok, mivel ki egy tk nélküli kutyával aki ráadásul nem a legjobbat örökölte, nem lehet versenyezni, kutyázni. :)
2009. nov. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!