Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/306 anonim ***** válasza:
61%
Vazeg xD Én rekorder vagyok, mert ezek szerint egész életemben volt párom, mert kb egész életemben nem akartam gyereket. Ilyenkor magatokat nem látjátok? Hogy arra biztatjátok egymást, hogy hajrá, mondj jobbat. Ilyen primitív anyák lesz az a sok barom kölyke az iskolában... -.-'
2009. nov. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/306 anonim ***** válasza:
61%
De biztos vagy benne. :) Senki kedvéért nem szülök. :) És te barom hányszor mondjam még hogy szuka kutyáim vannak? :D Nagyon udnorító gyerekeket fogtok nevelni ilyen hozzálással. Ezért tarti itt az ország...
2009. nov. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/306 anonim ***** válasza:
20%
Az is bizonyítja,hogy csak alkalmazkodsz a párodhoz(hogy el ne veszítsd!),hogy az elején azt írtad,hogy mindent úgy csináltál ahogyan a nővéred,mindent tőle tanultál,róla másoltál!Vannak olyan nők,akik így lemásolják a pasijukat,nehogy hoppon maradjanak!Egyszer ezt szeretik,másik pasinál azt,ha az egyik a szőkét szereti szőke lesz,ha a másik pasija barnát barna lesz,ha az egyik akar gyereket ő is akar,ha nem akkor gyűlöli őket és rondán beszél róluk!!!!Erre meg mondhatsz bármit,mert az írásodból kiderül!nem tudsz hazudni babám!!! :PPPP
2009. nov. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/306 anonim ***** válasza:
64%
Nem is tudtam, hogy ha az érzéseimben biztos vagyok akkor hagyom magam rákényszeriteni hogy felcsináljanak. :O Ezt még nem is hallottam. Most is volt itt egy szerencsétlen nő, aki azért lett terhes mert félt hogy elveszti az férjét, aztán most meg minden baja van szegénynek...
2009. nov. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/306 anonim ***** válasza:
64%
Azt mondtam: mindent ami Kutya volt. Semmi egyebet. :)
2009. nov. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/306 anonim ***** válasza:
64%
És mint már mondtam, volt aki akart gyereket és abban a pillanatban léptem. :)
2009. nov. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/306 anonim ***** válasza:
64%
Asszem el is fogom zárni a kedves tablettáim, nehogy valami megbuherálja őket xD Jó hogy mondod.
2009. nov. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/306 anonim ***** válasza:
29%

És honnan tudod hogy belenézek a gyerekem szemébe ez egy duma????Nem is tudod mi az a gyerek:)


Jaj mesélj még az élet történetedről:) had tanuljunk okosakat:)

Amúgy válság van , ki az aki ilyenkor épitkezik?nagy kamuka vagy bazzeg:)


Ebben bisztos vagyok Ti így éltek:


Te szereted a párod, ő persze csal téged. Megmondta neked nem akar gyereket mert Különben elhagy!

Te mivel egy papucs vagy elfogadtad , meg vagy keseredve ,próbálod magadba beszélni hogy nem érnek semmit a gyerekek, és nem is aranyosak, nem tesz boldoggá az anyaság meg ilyen hülyeségek. Beszélsz itt össze vissza ,meg is értem meg van neked a magad baja.



de sajnállak téged ,mert azAnyaság az élet, legcsodálatosabb dolga, és Te ezt át sem fogo élni!!!Pedig ez meseszép élmény..hmmm ahogy rám néz rám nevet ,érzem hogy szeret, apukája szemét örkölte:) A szerelmem látom benne. szerelmünk gyümölcse.

2009. nov. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/306 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire biztos vagy magadban miért nem sterilizáltatod magad?Na erre monnyá' valamit cépjány :DDDD!Ha valaki egyáltalán nem szeretne babát akkor minek költ gumira meg gyógyszerre...egyébként fura az óvszer gyógyszer mellett,mert a pasik nem szeretik a gumit!!!Vagy akkor a párodat is lövesd ki!Na ugye,hogy nem vagy biztos magadban sem a párodban??Akkor már rég megcsináltattad volna azt a ki rutinműtétet!!!!Beszéld csak meg a pároddal...hanyatt-homlok fog menekülni!NA akkor majd kiderül,hogy egymásnak teremtettetek-e!!!!
2009. nov. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/306 anonim ***** válasza:
69%
Akkor tanulj meg olvasni. Sosem akartam gyereket, és volt akit elhagytam mert akart. :) De te a szarospelenkák közül jobban tudod :) És ha valaki papucs az nem én vagyok xD És most komolyan ezt mondod, hogy válság van és akkor senki nem építkezik? Ezt komolyan mondod? :d Te ezt így tudod, belátod az egész országot-világot? :D De jóóó.
2009. nov. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!