Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
 201/306 anonim ***** válasza:
70%
Mert nem akarok hormonproblémákkal küzdeni.
2009. nov. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/306 anonim ***** válasza:
70%
Nem akarok szárazságot, inkontinenciát, hőhullámokat stb stb. És nem akarom, hogy ilyen miatt műtsenek. Majd ha valaki komoly.
2009. nov. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/306 anonim ***** válasza:
23%
az a nő nem akar gyereket aki elköteti magát(De azok is egy darabig mertutánna feltámad az ösztön hogy gyereket akar, csak akkor már késő mert nagymama) .mivel te meg nem kötetted el magad,mert különben elmondtad volna ezt is élet történetedben, igy bisztosan tudom hogy te még nem vagy bisztos a döntésedben ahogy a pár kapcsolatodban sem.
2009. nov. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/306 anonim ***** válasza:
15%
A sterilizálás 35 ezer Ft...a legolcsóbb tabletta és legolcsóbb óvszer(12 db) az 3200 Ft és 450 Ft!számold ki havonta a tabit + 3-4 doboz óvszer...azazazazaz 5000 Ft havonta!6 hónapi tabi+gumi ára egy műtét!Ha akarod máris bejelentkezem helyetted...na???
2009. nov. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/306 anonim ***** válasza:
70%
Istenem ez a hülye okoskodás! Szerintem elkötnek engem mert nem akarok gyereket! xD Hiszen még egy spirált sem raknak fel nem tudom hény szülés előtt! Mondom nem akarok problémákat, A testem fontos. Tudom mivel jár a méhkivétel és az elkőtés is. Mert utána néztem. Szerintem kérdezd meg anőket akik nem szülnek, hány kötetti el magát. Lehet a jövőben élsz de itt még nem divat.
2009. nov. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/306 anonim ***** válasza:
13%
Mi ez a szárazság duma meg inkontinencia....???Ezeket honnan veszed?
2009. nov. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/306 anonim ***** válasza:
76%
Ha garantálod, hogy a testem ugyanúgy működik belül mint előtte, minden szempontból akkor gyerünk! xD Bár szerintem még arra is ráhúzod, hogy beteges vagyok ha nem a kedvencem egy műtét. :D És senki nem mondta hogy a pénzt sajnálnám rá.
2009. nov. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/306 anonim ***** válasza:
0%
Méhkivétel?Szivi...csak csomótkötnek a petevezetődre...hát hallod...eü-ben dolgozom...de azt hittem ekkora hülyeséget már csak tiniktől hallok!
2009. nov. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/306 anonim ***** válasza:
70%
Onnan, hogy utánanézek annak ami érdekel. :) Ha elköttetem magam akkor nagy veszélye a betegségeknek, ha meg kiveszik akkor meg nem lesz hormon ennek következtében sok dolog felborul. Ne ebből én nem kérek amíg lehet.
2009. nov. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/306 anonim ***** válasza:
17%

Pedig tényleg megkellene csináltatnod mert az államnak is segitenél ezzel. neked nem is szabad gyereket szülni.

majd egyszer vágyni fogsz rá hidd el!akkor meg majd azért bőgsz itt mert nem lehet.



Most őszintén!mond már meg mit kerestél te itt ha nem érdekel se a teherbeesés témakör, sem a terhesség.


hogyan találtad meg ezt a kérdést? na

2009. nov. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!