Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/306 anonim ***** válasza:
34%
mikor alakult ki benned hogy nem akarsz gyereket?Mert arra ne alapozz, hogy más gyereke neked nem aranyos meg nem szereted. MERt ha sajátod van az anyai ösztön úgy is dolgozik.ha bár a te esetedben nem bisztos
2009. nov. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/306 anonim ***** válasza:
76%
És természetesen mindenki az amiről épp szó van. Kutyás, pszichológus, eüs stb...
2009. nov. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/306 anonim ***** válasza:
15%
Miért működne máshogy a tested?A köldökön egy centiméteres kis sebet ejtve érik el a petevezetékeket, amit kissé morbidan fogalmazva megsütnek (coagulálnak), vagy úgynevezett clippet tesznek a női petevezetőre, esetleg elektromos késsel átmetszik azt. Ezzel átjárhatatlanná teszik az addig jól megszokott utat a petesejtek számára. A petesejtek ettől kezdve felszívódnak, nem okoznak gondot. Mindez a hormonháztartást nem érinti, nem hozza el idő előtt a klimaxot.
2009. nov. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/306 anonim ***** válasza:
100%
Akarod hogy kipróbáljuk? xD Remélem időben elveszed ha már nagyon szenved. Nagyon bátor lehetsz, ha enniyre nem félted azt a gyereket. :D Bár ezt nem lehet kipróbálni, mert én nem vagyok hajlnadó sem terhesnek lenni sem szülni.
2009. nov. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/306 anonim ***** válasza:
80%
Van anyai ösztönöm :D Ha a párom beteg vagy akármi, vagy ha meglátok egy piciállatbabát akkor rögötn beindulok. :D *-*
2009. nov. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/306 anonim ***** válasza:
28%
Azt nem hiszem el,hogy nem akarsz gyereket...azt viszont igen,hogy valami miatt haragszol rájuk,valami leblokkol valami visszatart!Talán ha egy olyan párod lenne,akit igazán szívből szeretsz és ő is akarna babát,tuti,hogy meggondolnád magad!Azokat akikkel szakítottál,mert akartál gyereket nem szeretted igazán ezért volt könnyű a válás!!!!De egy olyan akire ha ránézel nem találsz szavakat és mindened megremeg????Talán akivel most vagy...az sem az igazi!
2009. nov. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/306 anonim ***** válasza:
24%
nem akartak gyereket bocsi :S
2009. nov. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/306 anonim ***** válasza:
24%

Csak gondolj arra,hogy fekszetek az ágyon 3-an és a harmadik olyan mint ti 2-en összekeverve!A kettőtök vére egy ilyen angyalka!


[link]

2009. nov. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/306 anonim ***** válasza:
0%

Te élsz a gyermekvállalástól! mikor alakult ki benned?


egy gyermeket sem láttál aranyosnak soha ?

2009. nov. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/306 anonim ***** válasza:
26%

[link]



[link]



jajjjjjjjjjjjj néjjedmá milyen arik?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


válasszá hama melyik kell:)

2009. nov. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!