Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
 241/306 anonim ***** válasza:
15%
Hát ami Petőfit illet...most tök komolyan...ő egy szar költő volt!Hát mit érdekel engem a hülye kutyája...és,hogy hogy fut!Lesz@rom!!!Vizes a lábam????Ezt honnan veszed?Szeretnél te olyan lábakat...
2009. nov. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/306 anonim ***** válasza:
0%
És ahogy látom az elhízástól is félsz!A párod nem szeretne kövéren mi?Tudod ez azt jelenti,hogy nem szeret igazán!
2009. nov. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/306 anonim ***** válasza:
15%
Amúgy az a kutya ígyis-úgyis rusnya!!!!
2009. nov. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/306 anonim ***** válasza:
37%
Nem félek az elhízástól. :) És sajnálom a gyereked meg a környezetedbe kerülő összes állatot, mert egy normális ember nem rugdossa meg azt aki nem tetszik neki. De remélem ha már ilyen vagy akkor jól megharap, a gazdája meg kinyír. Ja nem, ez nem jó, mert akkor te lelöveted valakivel mert ilyen pldamutató és humánus jó anya vagy. :) Ez csak egy állat mi? Mit neked, az föld urának. Pfúúúj.
2009. nov. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/306 anonim ***** válasza:
37%
De senkiiii nem kérdezteeee! Vágod? Valaki mutogatott neke ocsmány (mivel temeg rugdosnád) babaképeket, erre közöltem, hogy nekem meg ez tetszik, nem azért raktam ki hogy piszkáld. És tudom, hogy csakazértisből csinálod. Annyira gyerekes...
2009. nov. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/306 anonim ***** válasza:
15%

Beállítom az automata válaszolót...megyek aludni...ha válaszolsz automatikusan ki fogja írni,hogy : "Kabbe :D"

Bocs de muszáj!Hogy tudsz így beszélni a gyerekekről!Remélem a mostani párod megcsal és már csak olyan akad neked aki akar gyereket!

De komolyan gondolkozz az elköttetésről!Bár te úgysem lennél terhes soha...nincs az a lélek,aki veled akar élni egy életen keresztül!A pasi is ugrani fog egy idő után,ha már nem lesz gyerek és benő a feje lágya!!!

2009. nov. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/306 anonim ***** válasza:
18%

Csakazértiből...ez bele fog kerülni a a szótárakba!Gyerekes...te már csal ezt tudod mondani...de honnan tudod,hogy valami gyerekes,mikor nem is ismersz gyerekeket!Azt se tudod milyenek!!!!bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla


És amúgy honnan veszed hogy nekem van gyerekem???? nevetséges vagy!Jó éjt bunkó!!!!

2009. nov. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/306 anonim ***** válasza:
48%
Az az ő baja. :) És te hogy tudsz megrugdosni egy ártatlan, tehetetlen állatot? Abból a gyerekből ugyanolyan gonosz felnött lesz mint a többi aki állatokat kínoz stb. Az állatok viszont mindig ártatlanok maradnak. És tudod az hogy valami csúnya, nem ugyanaz mint hogy megrugdosom... És miért fáj az neked, hogy szerintem valami csúnya ami neked tetszik? Hogy lehet egy gyerek csúnya? Hol írták, hogy a gyerek kötelezően szép mindenkinek? Nem láttam még ilyen sehol... Azért mert én nem félek kimondani azt hogy nem azt gondolom amit a társadalom elvár, még nem jelent semmit rosszat. Igencsak bajod lehet ha téged sért hogy szerintem csúnya a gyerek. :) Normális lennél akkor nem érdekelne.
2009. nov. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/306 anonim ***** válasza:
13%
Ha neked csúnya a gyerek akkor nekem sem kötelezően szép egy kutya!Egyébként sohasem bántanék állatot!Te is mondtál olyat,hogy ha a kutyád és egy gyerek közt kéne választani a kutya maradna életben!!!!Te sem mernéd megtenni!!! Bamba
2009. nov. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/306 anonim ***** válasza:
31%

jaja bunkó p*csa neked szabad elírni nekem meg nem hát ez tiszta röhej :D Komolyan mondom. Azértis rondaaa ne terelje a szent marhaáát. Mi ez ha nem gyerekes? Én mondtam ilyet amikor fel akartam bosszantai anyám ovis koromban. :D

Neked is jóéjt, várd a szerencsés péééét xD Amúgy tudod úgyis mindig az lesz terhes aki nem akarja... Oh minőő szerencsétlenség, nálam semmilyen lélek számításai nem jönnek be.. :D Különben meg sosem fogok élőnek tekinteni egy sejtcsomót. -.-'

2009. nov. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!