Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
 251/306 anonim ***** válasza:
18%
Fúj na ez már több mint gusztustalan!neked nem kellett mondanod semmit,hogy anyád ideges legyen elég volt rád néznie és megbánta az egészet!A neveléseddel sem töltött el túl sok időt!A kutyák közt nőttél fel Maugli????Egyébként egy bizonyos országban a szürkemarha szent állat tanulatlan barátom!!!!!
2009. nov. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/306 anonim ***** válasza:
62%
Az hogy a szerettem választom egy idegen valaki helyett természetes. Nem ugyanaz mint a rugdosás ok nélkül. Szóval mégis csak azért mondtad hogy felbosszants? :D Most hirtelen már nem tudnál bántani állatot! Te a gyereked választanád, nem? Hát én meg a kutyám, mert őt szeretem nem a gyereket. Volt is olyan kérdés, hogy kit mentesz ki az égő házból. Hát persze hogy a kutyát... Te meg a gyereket. Mert neked az a fontos, nekem meg ez... Én viszont nem vagyok ismeretlenek segélyszolgálata, akár felnőtt akár nem. És neked akármikor lehet kutyád vagy van is, így jogos a félelmem, hogy majd ha nem tetszik akkor kidobod meg rugdosod. Nekem viszont nincs gyerekem, így nem tudom mit vagy úgy oda... Ha nincs nem is tudok neki ártani se.
2009. nov. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/306 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta hogy nem az (a magyar szürkemarha mi? nem azok a csontsovány szerencsétlenségek, ugye?)? Nem az volt benne a lényeg. :)
2009. nov. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 254/306 anonim ***** válasza:
11%
Nah bemutatkoztál,kb. 10 ember előtt le is szerepeltél...és nem azért,mert nem akarsz gyereket,hanem ahogyan ezt hangoztatod,ahogyan beszélsz az emberekkel a gyerekekről,már gyermekeiről,te meg a tolerancia fényévekre álltok egymástól!!!!Legyél boldog az ugyanennyire idióta párod mellett,tosszanak a kutyák,a párod meg csaljon meg....csináljon fel egy nőt akit nálad jobban szeret és hagyjon el érte!
2009. nov. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 255/306 anonim ***** válasza:
71%
És te ilyen szöveggel nem mutatkozol be? Vagy neked szabad? Ugye, gondoltam, hogy igen. Semmivel sem mondok rosszabbakat mint te... Érdekes, magad nem veszed észre. Gondolom az hogy t.sszanak meg a szuka kutyáim és hasonlók, azt szabad, és szép. :) Okoska vagy. Te meg unatkozz a pelenka meg a bébipapi között és remélem a férjed munkaideje neked is gyanúsan hosszúra fog nyúlni, a szép, gyerektelen fiataln titkárnővel. xD Ez olyan vicces miket találok ki xD Én addig majd jólérzem magam jövőhéten Németben. :9 És természetesen mindent megnyerünk. :)
2009. nov. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/306 anonim ***** válasza:
16%
Sosem dobnék ki egy kutyák,több állatom is volt amit sajnos elvesztettem!De te meg sosem fogod tudni,milyen a SAJÁT gyermeked...mert nem lesz!!!!Nem kell a máét szeretni csak a sajátod...de te még a sajátod se szereted!És a kutyáid?Azokból is kikaparod a kicsiket?Egyébként igenis nagyon jó dolog,mikor a kutya melletted fekszik!Belőled és az életedből is hiányzik az önzetlen SZERETET!Egyébként ez agyi betegségekre is utalhat!Menj orvoshoz!!!
2009. nov. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/306 anonim ***** válasza:
21%
háháháh a férjemmel a kapcsolatunk IGAZI SZERELEM!Nem felszínes nyali-fali!Téged viszont,mint ez ki is derült,ágybetétnek használ a párod...!Jó éjt!!!!
2009. nov. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/306 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom sajna ehhez nem értesz. :) A kutya mint mondtam, falkaállat. Épp ezért nem egyenlő veled, meg van a saját helye. Ne csodálkozz, ha egy nap lekerget az ágyról, vagy a gyerekedre lesz "féltékeny" mert emberként kezeled. :) ha megszakadsz, a kutya akkor is a farkasból lett ahol nincs utyuluputyulu, aki legfölül van azt illeti minden. És a szegény szerencsétlen kutyának erre van szülsége, akármilyen kutya, kicsi/ nagy/hobbi/munka... Tudom ehhez is jobban értesz. :)

A kutyáimat pedig felelősen tartom, nem pározatom őket, mert rengeteg kutya van a világon. Amelyikkel nem versenyzek az ki van ivartalanítva, amelyik pedig ellik, az társtulajdonban van a tenyésztőjével. Ami azt jelenti, hogy megfelelő szűrései vannak, vizsgái, hozzáillő párja a lehető legkevesebb beltenyésztetzséggel, és temrészetesen addig nem fedezteti a tenyésztő míg nincs az összes kicsire előjegyzés, és természetesen nekik törzskönyvük és szerződésük lesz. Az én kutyáim nem csak élnek bele a világba, mint a falusi korcs, mert a természet rendje a szaporodás, és ellenek évente kétszer 10 kölyköt... Épp ezért nem kell senkit kikapartatni. Amúgy meg kutyákat nem kaparnak ki, gyógszert vagy szurit kapnak, vagy pedig kiveszik a méhüket. Te pedig felelőtlen állattartó vagy, mert egy állatot nem lehet csak úgy elveszteni, erre nincs kifogás. Ha az állat biztonságosan van tartva és nevelve akkor nem veszik el. Ebből gondolom, hogy ha neked szuka kutyád lenne akkor minden évben kétszer ellene, mert "hát beszökött a kan/kiszökött/ nem figyeltünk egy percre/ vagy ami mégrosszab te viszed kanhoz" és hát a természet rendje a szülés. Ja főleg hogy a kutya nem a természetben él hanem a kennelben és az is a természet rendje lehet hogy tele van minden menhely...

A párom pedig nem ismered, és téged minsősít ha ezek ellenére valami olyan állítasz ami szerinted annyira biztos. Már csak azért is baromság, mert ha negem megcsalna a párom akkor én arról nem tudnék, így pedig nem nagyon tudnák kilvasni az írásomból. Ha peidg tudnám, akkor nem lennék vele. Úgyszint ha ágybetétnek használna, bár neked gondolom nincs bátorságod elhagyni ha valmivel gond van. Ismerem az önzetlen szeretetet, elég ha ránézek a hozzáértően kezelelt, gyönyörű, okos kutyáimra. Akik akkor is szeretnek amikor nem ehettek egy hétig betegség miatt, és akiket akkor is szeretek amikor a rottweiler elé kell ugrani hogy megvédjem őket. :) Hahajj, majd te is fogod a hajad tépni ha lesz egy hülye kamaszgyereked, vagy egy nagy fiad aki elhagy egy másik nőért hiába kötötted magadhoz vagy egy felnőtt lányod aki elköltözik külföldre... :) Miért kell szégyellni, hogy ez nem önzetlen? Az ciki?

És érdekes módon előbb meg megrugdostad volna a mudit... Nahát. Efölött valahogy elsiklottál... Ugye? :) Miért is?

2009. nov. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 259/306 anonim ***** válasza:
0%

ha te ennyire szeretsz veszekedni, akkor hajrá:) itt van lehetőságoed, több mint a fele választ a 200 nemtudom hánxból a tiéd!!!!!!

ahjaj elég baj ez neked.

2009. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/306 anonim ***** válasza:
22%
ezt az elmebeteg ágybetétet nem lehet lelőni? szörnyű. jaj, az ilyennek inkább soha ne legyen gyereke (ahogy ő is akarja) a gyerek a sárgaházban kötne ki ovis korára. (szerencsétlen csaj, azért őt is sajnálom).
2009. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!