Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
 261/306 anonim ***** válasza:
28%
ágy betét lágyszi dugulj már el, és menj el dolgozni.hogy legyen pénzed.Mert túl sok időd van ,és úgy látszik van idődt magadat sajnálni.
2009. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/306 anonim ***** válasza:
24%
én is sajnálom az ágybetétet:) riherongy is vagy, nem csak ágybetét.
2009. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 263/306 anonim ***** válasza:
13%

Sziasztok!Vége van már a vitának??

Kedves nem akaró gyereket szülni nő! szerintem is majd egyszer neked is eljön az idő!DE persze ha nem most nem akarsz akkor most úgy gondolod hogy sosem szeretnél!pedig ez meg fog változni.

2009. nov. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 264/306 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudod,hogy mi történt az állataimmal,tehát neked kuss van!Felelőtlen nem vagyok,mert egyik sem az én hibámból lett beteg,hanem veleszületett vagy genetikai hiba miatt!És nem csak úgy elvesztettem őket,hanem meghaltak!Tehát felelőtlen nem vagyok...volt,hogy az egész fizetésem arra ment,hogy megmentse őket az orvos,de nem tudta!Ehhez viszont semmi közöd!
2009. nov. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 265/306 anonim ***** válasza:
74%

Hahó nem kell mérgelődni!!!!!!



én azokat utálom ,akik az állatokat bántják. ma pl 5 kutyát láttam a határon ült és nézte a kocsikat várta a gazdiját, aki kitette!!!!!!!!!!meg most is volt a tv ben hogy 2.5cm re a lánc a kutya bőrében volt. na ez a borzasztó!!!!!!!!ha nem akarsz gyereket akkor ne legyen, ettől se több se kevesebb nem leszel, csak nemtudod meg azt hogy milyen anyának lenni.

2009. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 266/306 anonim ***** válasza:
13%
Ó az olyat én már meg sem nézem...úgy felidegesítem magam rajta,hogy a világ össze szavát kimondom amivel csak lehet káromkodni!!!!Utolsó előtti voltam!
2009. nov. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 267/306 anonim ***** válasza:
75%

Jézusatyaúristen! O.o


Az utolsó 3 "beszélgető", nos..egyik sem komlett, borzadály, amit műveltek.

- nem anyához méltó

- nem méltó egy olyan emberhez, aki állítása szerint ekkora kutyamániás


Azért érdekes, hogy vadidegen emberek mennyi mindent képesek saját magukról kitárgyalni. Nagyon buták vagytok mindhárman.

2009. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 268/306 anonim ***** válasza:
34%

Hahó!


Hál'istennek nem voltam hétvégén de látom mások szimpátiáját is sikerült kivívnod! Annyira sajnállak! Már mást nem is lehet mondani! Nem vagy beteg se semmi hasonló csak egy bántott sértett "Nő"! A gyereket lehet utálni mert elveszi az első helyet tőled a párod életében, mint ahogy MÁR(!!!) Tőlem is elvette Páromnál hiába csak márciusban születik, de ettől szebb és jobb érzés az életemben még nem volt! Örülök Neki hogy azt szeretnéd hogy az Én gyermekemet tépje szét egy kutya vagy törjön be hozzátok! Ennyire féltékeny hoogy lehetsz? Te ne vagy boldog ember, és nem is leszel soha mert egy akkora fájdalom van benned amit nem beszéltél ki. De ne is tedd mert ilyennek mint Te nem való igazából kutya sem. Nem hiszem hogy bárkit tudnál szeretni magadon kívűl és igazából kezdek kételkedni hogy van-e valakid! Lemerem fogadni hogy ha van is párod rövid időn belül keres magának valakit mert annyira visszataszító stílusod van! Nem analizállak mert megkérted hogy ne tegyem, de neked nincs egyéniséged! Követed azt az embert aki egy kicsit is más mint az átlag és fel tudja magára hívni a figyelmet! Ha ezzel tudja hogy minden sz@rnak és gusztustalannak meg élősködőnek tudja beállítani az életben a legszebb dolgot egy Gyereket akkor ezt teszi! Nem mi vagyunk a marhák akik beállnak a sorba és teljesítik a "társadalom által elvárt tényeket". Saját magunktól várjuk el ezt mert adni akarunk valami gyönyörűt annak akit imádunk és a két emberből egy legyen! Annyi a gond hogy a csökött agyad ezeket nem fogja fel. Senki nem bánt azért hogy nem akarsz saját gyereket (ilyen mint Te ne is akarjon), csak azért vagy egy gusztustalan nő mert így NEM beszélhetsz más gyerekéről és általánosságban az emberekről. Internet mögé bújsz mert így van arcod de nyilvánosan sose vállalnád magad mert félsz a "megtorlástól". Nagyon szeretnék veled egyszer úgy találkozni hogy nem tudsz6 a kutyáid mögé bújni nem verés vagy akármi miatt csak egy beszélgetés személyesen. Ettől félnél mert tudod hogy akkor már rájönnék hogy mi történt veled gyerekként.

2009. nov. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 269/306 anonim ***** válasza:
27%
Egy gyereknél nincs nagyobb boldogság. Ezt csak az tudja, akinek a nyakát már fonta át két kis kéz, és tapadt az arcához egy maszatos kis arc... aki nem a szomszéd Józsikája, hanem a saját gyermeked. Én azért kívánom, hogy ilyet mindenki éljen át, de csak az, aki ezt MEGÉRDEMLI.
2009. nov. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 270/306 anonim ***** válasza:
37%
Hahó! Hazajövök olaszból és eltünsz? Pedig kipihentem az emberi hülyeséget és ujjult erővel mentem volna bele a probléma fejtésedbe! Na ez szép!
2009. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!