Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
 271/306 anonim ***** válasza:
8%

HAHó emberek!!!!!!!!!!! vagytok még???


idegesitő válaszoló!!!!!!már nem irsz?azé légyszi ne irj olyat hogy a gyerekeket utálod meg hogy megtudnád folytani!!!!Nemtudod milyen anyának lenni,ne id tudd meg soha,mert nem érdemled meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na pezzeg én meg 3 évet vártam ráááá.. az ilyennek meg tuti rögtön összejön.

2009. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/306 anonim ***** válasza:
64%
Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt. :) Örüljünk, hogy végre befogta a száját.. :)
2009. nov. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/306 anonim ***** válasza:
70%
Ja, szerintem se provokáljátok már tovább.
2009. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/306 anonim ***** válasza:
30%
szegény, amúgy már megsajnáltam:)
2009. nov. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/306 anonim ***** válasza:
26%
Hát elég önkínzó,hogy mégis mindenre azonnal visszaírt!Nekem már kicsit chat-jellegű lett a dolog!De önkéntelenül is kiírta magából a fájdalmait!Kicsit szerintem szerette,hogy valaki még ha így is,de foglalkozik vele...és lehet,hogy rádöbbent egy néhány elvének régi lelki okára!
2009. nov. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/306 anonim ***** válasza:
58%

Sziasztok!


Még az elején én voltam az akinek sikerült felhergelnie. Nekem kezdte el nyomni a kutyás hülyeségeket. Tényleg valami világfájdalommal szenved és engem igazából érdekelne hogy mi lehet az! Mert az összes válaszom igaznak bizonyult eddig. :) Szép napot mindenkinek!

2009. nov. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/306 anonim válasza:
84%
26 eves ferfi vagyok. Karrierista típus. Az en velemenyem az, hogy mindenki dontse el magaban, hogy szeretne-e gyereket vagy sem. Legtobbszor az eletkorulmeny, a nem megfelelo partner, is terelhet valakit a gyermektelenseg iranyaba. Szemely szerint soha nem akarok gyereket. Tulsagosan onzo vagyok, nem akarom nelkulozni honapokig a sexet, nem akarom, hogy a szeretett parom elhizzon leroncsolodjon egy gyerek miatt. Sajat tapasztalatom alapjan semmi nem bizonyitek arra, hogy a gyereked szeretni fog teged, s ez forditva is igaz. Nekem nem eri meg. Nem hianyzik a felelosseg a gondoskodas a kenyszerprogramok stb. Szeretek a magam ura lenni es azt csinalni amit en akarok. Nem vagyok hajlando aldozatot hozni erte hiaba a gyerekem. Azt mondjak, hogy minden gyermek a szulei mintakepe. Engem rosszul neveltek es nem gondolom, hogy kepes lennek egy vilagra nyitott kiegyensulyozott gyereket nevelni. Inkabb megkimelem a vilagot egy selejt utodtol. Ezert azt ajanlom mindenkinek hogy aki szulni akarok es szulonek lenni: az szuljon!!! De aki nem akar es megbanja kesobb az csakis az o dolga az o dontese. Szvsz nem itelem el azt sem aki 7 gyereket szul de azt sem aki egyet sem. Mindenkinek mas a fontos az eleteben.
2016. máj. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/306 anonim válasza:
89%
több, mint 7 milliárdan élünk ezen a bolygón. jobb lenne, ha egyre többen jönnének rá, hogy nem kell mindnekinek szülni és nem csak a szaporodásban lehet kiteljesedni.
2017. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/306 anonim ***** válasza:
90%
És a férfiak mire jók? Nem mondom, hogy ágybetétnek, mert azok még örülnének is neki... Érdekes arról nem esik szó. Elvégre gyereket csinálni nem egyedül kell, vagy mi...
2017. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/306 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, milyen változás történt az elmúlt 7 évben, hogy kiemelted a kérdést?
2017. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!