Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
 291/306 anonim ***** válasza:
13%

"...én sem vagyok hálás, hogy megcsináltattak!"

egyetértünk.

Kicsit besokallok az ilyen nárcisztikus emberektől, akik semmi más elvet nem ismernek, csak a nekem jár mert megérdemlem elvet. Lehet lehurrogni, akkor is ez van. Szép egy világ mondhatom, a bu*zi felvonul az utcán, s büszke h homár, az önző veri a mellét, hogy nekem igen is jár, de tenni ne kelljen... én szégyellném magam ha ekkora genetikai hulladék lennék, már bocs a kifejezésért. Belegondoltatok abba, ha mindenki így gondolkodna ahogy ti, akkor emberek egymásnak esnének? 1 szabad szék a buszon, az nekem jár, meg nekem is, meg nekem is... erősebb kutya b*szik ugye? :) addig van jó világotok, amíg van aki másképp gondolja, ha csak önző lelkek maradnak, vérre megy majd az önzés (ha csak addig nem pusztul ki az önző)

2018. júl. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 292/306 anonim ***** válasza:
83%

Meg jó hogy te itt vagy a világnak aki önzetlen

Legyél helyettem is az

Akkor is úgy elem az életem ahogy akarom

És a saját nememhez vonzodom nem fogom szegyelni

Nem érdekel kinek tetszik

Mindekinek saját dolga hogy akar gyereket vagy nem

Tiszteletben kell tartani aki nem akar , vagy aki szeretne

Nem értem mi közöd neked ahoz hogy más szül-e

Nem fogok másnak megfelelni mert nem értük elek , magamert elek

2018. júl. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 293/306 anonim ***** válasza:
100%
# 291 miért, te mi értéket adsz a világnak azon kívül, hogy lett egy gyereked (aki lássuk be, elsősorban neked érték)? Te a nagy önzetlenségeddel mit teszel másokért? Azt, hogy gyereked van, ne akard már úgy beállítani, hogy a közjóért vállaltad :D
2018. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 294/306 anonim ***** válasza:
100%

# 291: Nincs nagyobb önzés, mint mások életébe beleszólni anélkül, hogy az illetőnek bármiféle következményektől is kéne tartania, ha balul üt ki a tanácsa.

Mindenki verje a sajátjával a csalánt...

(Jut eszembe: nem létező gyerekkel szemben hogyan lehet önzőnek lenni? És ha lehet, akkor vállalsz 10 gyereket ugyan, de a többi nem vállalt 20-al szemben is önző vagy?)

2018. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 295/306 anonim ***** válasza:
0%

nem fogom óvodás szintem magyarázni, nem adsz a világnak semmit, csak elveszel belőle.

én mit adok? magyar embert, magyar gyereket

én mit adok? 7számjágyű fizetés színtiszta adóját, amit kiszenvedtem, felépítettem. (nem lopok, nem csalok)

én mit adok? működő vállalkozást Magyarországon. nem húztam külföldre, nem menekültem, vállaltam h a kevesebb néha több!

én mit adok? őszinteséget.

én mit adok? becsületet

fizettem már ki t*scoban állva látszólag hajléktalan embernek a kenyerét, szalámiját, mert nem volt jó az utalvány amivel fizetni akart. Tudod mit tett a többi önző hozzátok hasonló ember? nézte, és hömbölgött, mert őnagysága siet, de egynek sem jutott volna eszébe h 500Ft, kifizeti, enni szeretne, és mindenki boldog lesz. önzetlenül adtam, jót tettem. Ezzel szembe ti mit csináltok? nektek jár mert megérdemlitek, adni viszont semmit. önző nárcisztikus emberek vagytok, meg bu*zeránsok, akik még verik is a mellüket az elkorcsosultságra. Mindenki azt a jelzőt vegye magára ami ráillik és elnézést a szókimondó hozzászólásom végett, de ez az igazság, hiába bujtatnám mézes köntösbe...

2018. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 296/306 anonim ***** válasza:
97%

Nahát utolsó, fizetsz adót? Tapsvihar, nagyon ügyes vagy, gratulálok :D Darabszámra többen lettünk, mert van gyereked? Aztaaaaa! Kifizetted egy hajléktalan egyszer vásárlását? Hű, a világot mentetted meg!

Szerintem feleslegesen írnám le, hogy mit csinálok, de maradjunk annyiban, hogy a munkám révén ennél egy kicsit többet teszek a hátrányos helyzetben lévő emberekért napi szinten. Ja, és adót is fizetek, nem is tudtam, hogy ezért újabban dicséret jár :D

Az a vicces az egészben, hogy így kollektíven megszólítva leírtál engem is gyerektelen önző akármiként, pedig én egy szóval nem írtam, hogy nekem nincs gyerekem. Van kettő is. De attól még nem fogok hasra esni, csak mert neked is van. Attól még egy arrogáns homofób bunkó maradsz. Na, erre aztán verheted magad, ha ezt adod át a kölkeidnek, akkor te nemhogy tettél valamit a társadalomért, de inkább csak romboltál azzal, hogy átörökítetted a sötétséget.

2018. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 297/306 anonim válasza:
96%
Szóval, ha gyereket szülsz akkor adsz a világnak, ha nem akkor elveszel belőle? Pontosan, miért is jobb, ha egyre többen vagyunk? Ezt magyarázza meg valaki. És miért nézik le azokat a nőket akik nem akarnak gyereket, de a férfiakkal semmi baj sincs? A "nő" csak egy "anya"? A mai világban már nem csak gyerekkel lehet értékesnek lenni. Aki pedig a világért meg a társadalomért szül, azt nem értem. Magadnak szülj, ha akarasz. Nagyszerű emberek az anyák, akik annyi áldozatot hoznak gyerekeikért és azok is akik nem akarnak gyereket. Egy nő több, mint biológiai kódok és ösztönök.
2019. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 298/306 anonim ***** válasza:
96%

És az a férfi aki nem akar gyereket, az mi? És az a nő aki akar de nem lehet neki? Megy ám a kettős mérce, mi?

Durvát mondok kérdező: a nő arra jó, hogy ember legyen és éljen! Tudom számodra ez meglepő hiszen nem tartod egyenrangúnak a nőket, de sajnos ez így van. És ilyen hozzállással nem csodálkozom, hogy senki nem akar szülni neked, szerintem még az is meneküljön előled aki amúgy sok gyereket akar. Bár mondjuk az ilyen hozzád hasonló primitív ősbunkó magyar kan ez sosem fogja megérteni.

2019. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 299/306 anonim ***** válasza:
14%
A férfi nem tud gyereket csinálni, erre csak nő képes. A nő válogat, tehát nem a férfi dönti el. Milyen kettős mércéről beszélsz? Meghazudtolod az alapvető tényeket, majd ezek alapján göngyölíted tovább az egészet, s osztod az észt. Nem a nő szedi fel a férfit, nem a férfi szüli meg a gyereket, nem a férfi lesz az anyja. Ha tudna egyedül csinálni gyereket a férfi, már rég kipusztult volna a mai modern nő. A nekem jár mert én "nő" vagyok, a sültgalamb, a felelősséghárítás, csak ne kelljen csinánom semmit típusú emberekre gondolok. Nem azért mert nem tudod magad eltartani, hanem azért mert ha még szülni se képes a gyökérjebbje, az tényleg semmi másra nem jó, mint szex. Vagy mit akarjon tőled egy igazi férfi? Gyereket nem. Ok. Megöregszel, akkor szexet is lehet fiatalabbtól. Akkor ezt se. Akkor mégis mit? Párkapcsolati zsákutca az ilyen ember. Betöltöd a 30+ azt akkor mehetsz a süllyesztőbe, mert értéktelen mint ember és értéktelen mint szexuális partner is. Ha nincs jövőképem, nem fogom a pénzem, a szabadidőm egy idióta szórakoztatására szánni. Minek? Amelyik férfi soha nem akar gyereket, az ugyanúgy egy önző, genetikai zsákutcába futott egyed, illetve saját maga is gyerek és az is marad. Ki mondta h nem az?
2019. júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 300/306 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó, a logikádban ott a hiba, hogy azt hiszed a kérdezővel együtt hogy minden nő életcélja, hogy egy férfi számára hasznos legyen. Mert csakis arról beszélsz, hogy egy férfi mit tud csinálni egy nővel. A nő nem valami tárgy vagy tulajdon. Saját magáért létezik nem azért hogy egy férfi megdughassa. Amúgy meg azok a kis 18 éves pipik sem akarnak gyereket még. És mi van azokkal a férfiakkal, akiknek ott a hűséges feleségük meg a gyerekeik, és inkább elhagyják őket egy fiatalabb, lánya korú nőért? És egy férfi sem él örökkée. Lehet egy ideig sármosnak hívni az öregedést, de előbb vagy utóbb elkapja az a kor amikor már csak egy összeaszott öregember lesz akárhogy nyomul. :) De persze van az a pénz akkor is. Ha egy pasasnak az megfelel hogy pénzért vesz nőt....

Szóval kérdezem én, a férfi mire jó? Dugásra biztos nem, mert a többség azt sem csinálja úgy hogy a nőnek is jó legyen. Gyereket egyedül is tud nevelni. Élni, dolgozni stb, egyedül is tud...

Amúgy meg petesejtből FÉRFI NÉLKÜL már rég képesek a tudósok embriót csinálni, szóval erről ennyit. :) És mi lesz akkor ha a nők haszontalanok lesznek? Mind kinyírjátok őket, vagy megerőszakoljátok vagy elveszitek a jogaikat ahogy régen? Mert ez esetben nem vagytok normálisak tudod? Ha csak hagyjátok őket élni az életüket az kb a megváltás lesz. Ha pl csinálsz magadnak gyereket egy kémcsőben nő segítsége nélkül és pont nőnemű lesz akkor azt is kibodod mint haszontalan? Vagy eleve csak hímneműeket fogtok gyártani? Ha csak férfiak lennének a földön már rég kipusztítottátok volna egymást meg az egész földet az aggressziótókkal meg a darwin díjas ötleteitekkel. :) Most is meg lehet nézni minden olyan közegeet ahol férfiak szorosan össze vannak zárva. Mérgrező és veszélyes légkör. Vagy olyanok lesztek mint az ókoriak, hogy nők helyett kisfiúkat fogtok d*gni?

És azért megnézem majd ahogy férfiak hadai lelkesen áldozzák fel az egész életüket, karrierjüket, haverjaikat, hobbijukat, egészségüket, alvásidejüket hogy 18 évig gyereket neveljenek. Erre azért jók a nők mi? :) Most is lehet már valaki háztartásbeli apuka, érdekes módon mégis kevesen vállalják, és akkor is csak kényszerből. Ja vagy gondolom ti élni fogjátok az életeteket tovább, a lombikkölyköt meg ellátják majd a dadusok (de azok vajon nők lesznek vagy férfiak, ha már a nők haszontalanok??)

Arra meg nem mondtál semmit, hogy mi van ha egy nő meddő? Manapság ez egyre gyakoribb. Sőt, mi van akkor ha a kérdező idejön pattogni, hogy elitélje a nőket, aztán kiderül, pont hogy Ő is steril? Akkor lehúzza magát a wc-n mint haszontalan ember? És például az az ember akinek ugyan van gyereke de az semmi hasznosat nem tesz hozzá a társadalomhoz mert pl beteg vagy bűnöző, az most akkor hasznos ember volt vagy sem?

Amúgy meg akárhogy nézzük, a gyereket nem akaró emberek még mindig kisebbségben vannak. Szóval elég kicsi az esélye, hogy MINDEN egyes nő gyereket nem akaró ember. Szóval ha a kérdező mégis csak ilyenekkel találkozik az nem lehet hogy valaminek a tünete? Pl hogy nem látják alkalmasnak...

2019. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!