Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csalódtam a nőkben. Milyen nő...

Csalódtam a nőkben. Milyen nő az, amelyik nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, majd egyszer szeretnék én is családot és gyereket, de a legtöbb nő, akivel dolgom volt, nem is akar soha gyereket, vagy nem akar ilyesmiről beszélni... Azt hittem, hogy az élet egyik értelme (főleg egy nő számára) az, hogy egyszer legyen legalább 1 utódja az életben. Ha pedig 3 dolgot kellene mondanom, ami eszembe jut egy nőről, akkor az egyik az lenne, hogy attól nő egy nő, hogy tud gyereket szülni. Vagy pl. mi a véleményetek arról, hogy egy nő meddővé téteti magát? Szerintem annyira szomorú, hogy a magyar nők már nem is akarnak gyereket! Akkor elvégre mi a nők biológiai szerepe (de akár társadalmi szerepe is), mire jók, ágybetétnek? Elnézést a fogalmazásért, csak felbosszantanak az eféle "nők"...
2009. okt. 30. 22:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/306 anonim ***** válasza:
63%

Komolyan mondom,ha az a nő megint ír egy 20 oldalas kis levélkét négyszer is,akkor fejbe lövöm magam!Mindig ugyan azt írja!Nem akartam ide írni csak olvasni,de nem bírom megállni...kis porszem került nála a gépezetbe...senki sem foglalkozott vele és azzal amit írt,mégis elküldte ugyanazt a tartalmat legalább 4x!!!Tehát magának bizonygatja,hogy jól döntött,minket meg kikiált idiótának,mert nem foglalkozunk vele!Figyi akkor ne legyen gyereked,te annyira magadra veszel mindent,még te sem hiszed el,amit írsz...élj a hobbidnak,de akkor ne legyél már ennyire erőszakos egy nő...aki annyira görcsösen bizonygatja mindenkinek,hogy neki még 50 évesen sem lesz gyermeke!Bocs az OFF-ért!

Kedves kérdező...szerintem egyszerűen az a baj nálad,hogy kiindulsz a jó popóból és rögtön azt hiszed,hogy abból majd kibújik 1-2 gyerek!Tehát neked az tetszik,ha egy nő kikent-kifent cicamaca és úgy gondolod,kis naiv,hogy majd egyszer ő szülni is fog!De sokszor tévedsz!És a biológiai szerepünkről kapott kis válaszért cserébe küldök egy poént!!!Ugyan olyan vagy mint a legtöbb férfi,neked a bula és cickó számít,meg divatos rucikák,annyi slusszal,hogy te még gyereket is akarsz!De te rossz nőktől szeretnéd ezeket!Magyarán...te kifogod az ágybetéteket és elvárod,hogy egycsapásra lemondjanak a shopingolásról,a kozmetikus és fodrász napi látogatásáról!!!!Ezért nem jön össze!!!!És nem is fog,mert rossz helyen keresgélsz!!!Ha nem számítana neked annyira a külső,akkor találhatnál olyan nőt(nem mondom,hogy zsíros kócos hajú,fürdetlen macákat)szép,okos,felelősségteljes és akar gyermeket!De rá kéne jönnöd,hogy mivel te is ribiszippantóként működsz,nem várhatsz el mást,minthogy VÁRSZ!!!!

2009. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/306 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem természetellenes, ha egy nő nem akar gyereket.
2009. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/306 anonim ***** válasza:
52%

Na most már elegem van hogy a csodálatos ANYUKÁKból, akik már csak gügyögni tudnak, nem bírnak ÉRTELMEZNI! NEM azt bizonygatom, hogy jól döntöttem! Azt bizonygatom, hogy VEGYETEK VISSZA MAGATOKBÓL, mert attól még hogy szültetek, nem engedhettek meg magatoknak mindent! Gyereket csinálni a leghülyébb ember is tud! Milyen jogon nevez engem akárki ágybetétnek, lelki sérültnek, betegnek, hülyének, mert akarok egyereket? Milyen jogon állítod, hogy aki nem akar gyereket az mind ribanc??? És aki okos és szép és nomrális az mind akar?? Ez ellen küzdök! Ez ellen a mocskos lenézés ellen! Az ellen, hogy a csodálatos anyák azt mondják dögöljek meg! Tanulj meg olvasni anyuci! Milyen jogon okoskodsz itt? Ismersz engem? Menj és neveld a gyereked! Vagy vegyél órákat szövegértelmezésből! Milyen jogon játszod a vakot, aki csak azt veszi észre ami ahhoz kell, hogy neki legyen igaza? Soha egy pillanatra, nem gondoltam meg magam és ezt nem kell bizonygatnom! Azt kell bizonygatnom, hogy én is ember vagyok nem csak az aki szül pár gyereket!


Szerintem ha veled így beszélne minden gyerektelen nő ahogy velünk a gyerekesek, akkor már rég a pszichiátrián lennél vagy legalább is a drága gyeremeid vernéd levetésként és ha minden nap azt mondanák, hogy dögölj meg, akkor a végén el is hinnéd!


Elnézést, én nem írtam eddig bántót senkire, de most,már k*rvára elegem van, hogy az anyák ennyire vannak magukkal mert kiszültek egy gyereket, és minden más csak sz*r, r*banc! Vegyél vissza! Jó? Nem tartozik rád, de képzeld, nincs nagy mellem, se sok pénzem, és az egyetlen bolt ahol szeretek shoppingolni az a kutyás bolt és ott sem cuki rózsaszín ruhát hanem szöges nyakörvet! És legfontosabb a családom! A KÉTSZEMÉLYES CSALÁDOM! Szüljön aki akar, nem érdekel, de ahhoz senkinek nincs joga, hogy a halálomat kívánja, r*bancnak, h*lének, lelki sérültnek nevezzen, betegnek tituláljon. Nem mondta senki? Olvass vissza...


"A tolerancia latin eredetű szó, elsősorban türelmességet jelent mások véleménye, főleg vallása, világnézete, etnikai vagy nemzeti hovatartozása, illetve más egyebek iránt."

[link]

[link]

2009. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/306 anonim ***** válasza:
57%
Kedves utolsó...én tanuljak szövegértést?Látod annyira hepciáskodsz,hogy észre sem veszed,hogy a válaszom másik fele egyáltalán nem neked szólt!Te meg azt hiszed,hogy tiéd a világ és mindenfelé ordítanod kell az elveidet,holott senki sem kíváncsi ráááááá!Ki mondott neked itt olyat,hogy dögölj meg vagy elmebeteg vagy???Senki hozzád sem szól,te meg csapkodod magad,mert azt hiszed mindenki veled foglalkozik!És mindenki mindent csak rád érthet,mert csak te vagy a világon!!!Na ebből is látszik,hogy neked azért nem kell gyerek,mert önző 5 éveske vagy!!!!!!Lefogadom,hogy aki tényleg olyat mond neked,hogy dögölj meg azzal nem ordibálsz így!Olvasd el megint mit írtam,mert 1:én veled így nem beszéltem!2:a kommentem fele nem rád,hanem a kérdezőre vonatkozott!3:kit érdekel,hogy te mit és hol vásárolsz?Őszinteségi rohamod van!Nevetségese,hogy azt gondolod itt mindenki veled foglalkozik...az a helyzet,hogy mi beszélgetünk,te hajtépve ordibálsz itt magadban,pedig senkit sem érdekelsz!Mindenki a kérdezővel kommunikál,te meg már 5x írtad le ugyanazt hol hosszabb,hol rövidebb levélben!Nyugodj meg,feküdj le aludni és holnap olvasd el újra...egy kis frontin se ártana neked!Én nem mondtam,hogy beteg vagy...vagy rib@nc...ezt te gondolod,mert nincs aki foglalkozzon veled,ezért most itt vered a nyálad!!!
2009. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/306 anonim ***** válasza:
43%

Mindent tisztán értettem. Nem rám mondtad és nem rám mondták a többiek sem az előző oldalakon, hanem mindenkire aki nem akar gyereket. És abba én is beletartozok. A kérező rögtön ágybetétnek titulált mindnekit aki nem akar gyereket, a második válasz rögtön az volt hogy lelki sérült és sorolhatnám. Te viszont nagyon szépen elsiklassz afelett, hogy mások milyen szépségeket mondanak. Arról nincs véleményed ugye, hiszen ők jók, mert akarnak gyereket! Csak arról van véleményed aki nem olyan mint te, igaz, hogy ő semmi rosszat nem mondott. Nem kell az elveim elfogadni! Mocsok dolgokat nem kell mondani arra aki nem azt akarja amit ti. És ez két különböző dolog. Légy büszke rá, hogy ilyen emberek nevelik a jövő nemzedékét. Akik név nélkül mocskokat szórnak a más elveket vallóra. Ezért tartunk ma itt...

De ha már a sértegetésnél tartunk, hát én nem vagyok rászorulva, hogy gyereket szüljek, hogy valaki figyeljen rám (csak mert rám van szorulva- voltam gyerek és tudomm hogy eggyáltalán nem az nagy szent önzetlen dolog a szülőket szeretni), és nem rettegek attól, hogy öreg koromban nem fogja senki kitörölni a seggem.

2009. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/306 anonim ***** válasza:
43%

A "jövő nemzedéke" biztos nem rajtad fog múlni. Ahhoz ugyanis szükség van gyerekekre és őket felnevelő, szerető szülőkre.


De nem is értem ezt a vitát, ha nem akarsz gyereket, úgyse fogsz szülni, és senki nem fog/tud szülésre kényszeríteni...

2009. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/306 anonim ***** válasza:
58%
Nem is mondtam, hogy rajtam múlik. De szerintem az sem jó ötlet, hogy olyanok nevelnek gyereket akik képtelenek elfogadni másokat. Nem avval van a baj, hogy rá akarnának venni, hanem, hogy 10 emberből 9 egy darab sz*rként beszél rólunk ezért. Tökéletesen példázza ezt a kedves kérdező véleménye. Aki könnyeb beszél mert nem nő. A férfiaknál ezt azért elfogadják.
2009. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/306 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ez a vita nagyon eldurvult, és ez köszönhető az "ágybetétnek" titulált hölgynek, aki nem akar soha gyereket. Sajnálom szegénykét. Van neki épp elég baja. Tényleg feltűnő, ahogy itt erősködsz... Valami nem ok veled.
2009. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/306 anonim ***** válasza:
60%
A Világ változik. 30 éve még az volt normális, hogy a nők 20-21 éves koruk körül szültek. Ha ma egy 20 éves lány terhes, akkor sokan azt mondják, hogy "Hú, szegény, elrontja az életét" vagy "Hogyan, miből fogja felnevelni?". Lehet, hogy újabb 30 év múlva már az fog "normálisnak" számítani, ha 10-ből 5 nő azt mondja, hogy ő sosem akar gyereket. Remélem nem ebbe az irányba haladunk...
2009. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/306 anonim ***** válasza:
46%

Minden hölgyet annak titulált. :) Vigyázz, ha esetleg a te gyermeked sem akar majd szülni, akkor ő is ágybetét lesz, meg lelki beteg. :)Fogadjunk, hogy akkor kikaparnád a szemit annak aki ezt mondja rá? De most szabad ilyet mondani nekik, mert ők is szülnek. :) Kívánom, hogy ne élje át azt ami azoknak jut akik ugyan nem ártanak senkinek, csupán nem az a véleményük egy dologról ami a legtöbb embernek.

És persze az bátor és minden tudó férfi kérdező sem mer kommentálni. Mert ő aztán tudja milyen szülni/nem szülni, meg nőnek lenni...


Sok gyereked mindnekinek aki akar, meg elfogadást és szép estét :D

2009. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!