Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Veszélyes egy anyukának...

Veszélyes egy anyukának egyedül élni 3 kicsi gyerekkel (1 ovis,2 bébi)?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy normális kertvárosi részen be merjem vállalni ? Mire érdemes nagyon figyelni ?
2013. szept. 1. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veszélyesebb, mint társasházban vagy panelben élni. Ha az erdő közepére akarnál költözni, akkor azt mondanám, ne tedd, de ebben nem látok veszélyhelyzetet. Én kertvárosban lakom, csendes, nyugodt környék, a szomszédokkal jóban vagyok, nem is nagyon tudnék olyat kiemelni, hogy valamire érdemes lenne jobban odafigyelni. Sok szerencsét! :)
2013. szept. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem veszélyes, de azért kicsit érdemes a biztonságra figyelni.

Legyen jó kerítés, rács az ablakokon, és biztonságos ajtók. Lehet az ajtók fölé hangjelzőt szerelni, és a telefonod mindíg legyen kéznél.

2013. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!